Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresi valaki a társaság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi valaki a társaságomat, ha van párja?

Figyelt kérdés

Az elején kezdem: Nem jártam nappalis általános iskolába, kicsit kevés ember között éltem, ebből kifolyólag nehezen tudom kezelni a szociális életet.

Gimnazista vagyok mostmár a 4. évben, osztálytársak szerint nagyon sokat változtam jó irányba, mert eléggé antiszociális voltam/vagyok.

Van egy lány osztálytársam, aki magától jött oda és hozta szóba hogy táncoljunk a szalagavatón. Mondom ok, ez már hónapok óta volt, már a táncot gyakoroljuk.

Annyit érdemes még rólam tudni, hogy sosem volt barátnőm, nem is érzem ennek a hiányát igazából (szűz vagyok, nem vagyok meleg...)

Úgy gondolkodok, hogy osztálytársal nem szabad szerelmeskedni, és ha nincs saját keresetem, akkor nincs értelme egy komoly párkapcsolatba kezdeni.

A csaj akivel pedig táncolok, állítólag fullos, csendesebb, elég városi és van évek óta pár évvel idősebb barátja, párja.

Na mármost tudjuk az alaptörténetet.

Ezek után nem értem hogy miért jön oda a közelembe a többi lánnyal, miért kezd el kopogni a körmével a telefonján, hogy oda figyeljek, ha írnak valamit az osztály csoportba messengeren és beszívezem akkor ő is, stb... Elég feltűnő. Nem igazán értem hogy mit akar ha van egy gondolom jól működő kapcsolata.

Lányok meg gondolom nem a szexre mennek, azt a férfiakra mondják. De erősítsetek meg ha nem igaz.

Tehát hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet? Új helyzet ez nekem.

(18/f, sportolok, stb)



2023. okt. 18. 15:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy csak húzza az agyamat, vagy csak én fogom fel annak. Lány barátaim sem voltak sosem.
2023. okt. 18. 16:10
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Benne van a pakliban, hogy tartogat egy lehetséges szakítás esetére.
2023. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt mind tudja rólad, egyből kellesz neki, pasi ide vagy oda! :D
2023. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!