Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok haveromnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok haveromnak? Huszonéves, és belezúgott egy tizenévesbe? Nagyon beteg helyzet...

Figyelt kérdés

Azt mondja, nem tehet róla, nem bírja ki nélküle, szüksége van rá, néha iszik literszámra, azt mondja, nem érdekli, soha ilyen istennőt nem látott még, annyira gyönyörű, annyira tiszta, imádja minden egyes centijét, tónusát, szívét, lelkét, gondolatait, szomjazik rá, meg hasonlók. Néha cigizik ezerrel, aki le akarja beszélni róla, annak nekimegy.


Azt mondja, hogy a lány úgy táncol, ahogy senki más, minden egyes mozdulata, minden egyes lépésétől száguld a vére, és egyszerűen nem bírja ki nélküle. Múltkor összehívott minket mert valami élő közvetítés volt a versenyéről a kiscsajnak, és meg kellett néznünk, ott volt, hátradőlve a kanapénak, és mondta, hogy ha itt és most azt mondanák, hogy csak ez a lány lehet az életében, ő őt választaná, nem érdekli, hogy hány éves, még ha illegális is lenne, a börtönt is vállalná érte.


Muszáj volt szurkolnunk, és elküldte a kiscsajnak.


Ilyen max 160 centis, manóarcú kiscsaj, de azért testileg elég jó adottságai vannak, de néha látszik, hogy olyan gyerekes.


Néha látom, hogy nézi a képeit, és remeg a keze meg hasonlók. És nem meztelen meg ilyesmi, csak egy mosolygós kép, és mondja, mennyire csodálatos a mosolya, és úgy érzi, hogy ha tudná, hogy meg fog halni, és ezt a mosolyt fogja látni, akkor boldogan halna meg... Rázza a fejét, néha elsírja magát, és mondja, soha az életben nem érezte még ezt, mint most.


A kiscsaj kedveli, de néha megijed tőle, volt, hogy mondta, hogy soha többet ne beszéljenek, ő meg utcán letérdelt előtte és hasonlók, volt, hogy ott éjszakázott a lakása előtt, és mondta a csajnak, hogy nem kér semmit, tapossa el, üsse meg, bármit megtehet vele, de szüksége van a közelségére, szüksége van arra, hogy mellette lehessen, érezni akarja a közelségét, az élete része akar lenni, hiszen a puszta léte inspirálja, erőt és reményt ad, és szüksége van arra, hogy törődhessen vele.... Meg még a halál tudja miket mondott.


Mi a baja? Bekattant? Totál megszállott, nem tudom hogy mit lehetne tenni, egyáltalán egészséges ez?


2023. aug. 14. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

A "barátod"-nak fel kéne keresnie egy pszichológust, mert azért ez már durva. Viszont ez nem szerelemnek tűnik, hanem testi vonzódásnak, amiből megszállottság lett.


A csaj meg jobban jár, ha kerül, mert neki ebben semmi jó nem lesz

2023. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
testileg nagyon kivánja a lányt, kb megszállott rajongás
2023. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Addig kívánná, ameddig meg nem dugná, aztán ráállna másra...
2023. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Ja és mit mondanék? Hát azt, hogy térjen végre észhez, vagy irány egy szakember.
2023. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Azért ez a fajta fanatizmus már nem egészséges. Nekem is volt amolyan szerelmes rajongásom gimis koromban, de ilyet nem csináltam hogy letanyáztam a háza elé, meg letámadtam az utcán.. :D nem csoda hogy a csaj megijed tőle :D
2023. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De most képzeljetek el egy ilyen metalhead arcot, és amikor a lány dobogós lett, elkezdett bőgni, annyira örült.
2023. aug. 14. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Jézi pénisze... Ez beteg. A csaj helyében azonnal szólnék a szüleimnek.

Az a baj, hogy az ilyen fanatikus idiótákból még azt is kinézem, hogyha visszautasítják bedurvul.

2023. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
#5 vagyok.. Azt elfelejtettem hozzátenni hogy némelyik ilyen partizánakciója a srácnak már-már a zaklatás határait súrolja. Gondolok itt arra hogy nem akar elmenni az ajtaja elől stb.. :D
2023. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A legutóbbi akciója az volt, hogy megtudta, hogy hol van tánctáborban, ráadásul külföldön, és nézegette a hoteleket meg szállásokat, meg hogy hogyan szökne be a táborba, milyen indokkal....


Totál kattant, én még ilyennek nem láttam.

2023. aug. 14. 16:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Amúgy ez lassan már zaklatási üggyé is fajulhat.
2023. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!