Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat mánia??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat mánia??

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon egyedül érzem magam, pedig sok barátom van. Nemrég rá jöttem hogy ezt az érzést az okozza hogy szinte mindenhol látni szerelmes párokat. Annyira rossz érzés hogy csak nekem nem adatik meg ez!!Konkrétan már annyira szeretnék én is egy barátot akivel igazán szeretjük egymást, hogy kb bármit képes lennék érte megadni!

#szerelemmania
2023. máj. 22. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez bennem is mindig előfordul, de nálam már kicsit másképp 1 perc irigykedés, aztán eszembe jut milyen szar kapcsolataim is voltak..aztán marad bennem egy ilyen akarom is meg k..vára jó nekem egyedül is érzés :d
2023. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szeretethiányos vagy?
2023. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Egyenes út a ribuláshoz, állítsd le magad gyorsan.
2023. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!