Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után miért szórakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért szórakozik velem. miért szivat folyamatosan a volt barátnőm és hogyan tudom leállítani???

Figyelt kérdés

17F vagyok. Másfél évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal a suliban, ő volt az első barátnőm. 1 évig jártunk, szerelmesek voltunk egymásba…folyamatosan mondta hogy szeret meg szerelmes meg mások is így látták hogy szerelmes. A kapcsink változó volt, sokszor egy-két napra szakítottunk, de utána újra összejöttünk. Most karácsony előtt véglegesen szakított velem. Azt mondta hogy ha megváltozom mert sok volt a vita akkor visszatérhetünk rá. Mondtam neki hogy ne akarjon megváltoztatni ha valóban véglegesen szakít én egyáltalán nem akartam szakítani sőt próbáltam meggyőzni akkor innentől ne maradjunk barátok se és viselkedjünk úgy mintha nem ismernénk egymást és soha nem lett volna közöttünk semmi. Azt mondta oké.

A lényeg h azóta folyamatosan szivat és egyszerűen nem vágom (!!!) miért…3 fiúval kavart azóta fél év alatt a barinőjének aki jó ismim nekem is, elmondta hogy le is feküdtek. Velem nem feküdt le. De mindig magyarázza neki azóta is hogy engem szeretett belém volt szerelmes engem akart őket nem szerette, beléjük nem volt szerelmes. Most akkor mi a f… van??? Belém volt szerelmes és velem nem akart lefeküdni 1 év alatt sem beléjük nem volt szerelmes és velük meg lefeküdt 1 hét után? WTF…Meg ezek után miért mondja állandóan hogy engem szeretett??? Szeretett vagy nem szeretett? Már nem értek semmit.

Ráadásul mióta szakítottunk és a spanjaim látták hogy másokkal kavar és hallották ők is a szitkót mindennap ezzel zrikálnak, ezen röhögnek. Akikkel kavart, azok is röhögnek rajtam. Teljesen szét vagyok csúszva…

Közben volt 2 lány akik járni akartak velem utána, de nem akartam kapcsit velük mert nem éreztem semmit irántuk és úgy gondoltam ők is csak szórakozni sz…i akarnak ugyanúgy mint ő 1 évig. Kiderült hogy amikor megtudta hogy ez a két csaj járni akar velem, mindegyiket megkereste és bekavart nekik rólam…mert azt hitte hogy járni fogok velük, pedig nem akarok járni senkivel. Tiszta GYÁSZ az egész szitkó…Mindenki ezen visitozik… Miért szórakozik velem? Volt aki azt mondta hogy meg akart tanítani és utána visszajött volna de nem voltam rá vevő mert túl büszke vagyok de sztem ez f..ság. Mit csináljak? Menjek át másik suliba? Vagy beszólogassak neki? Hogy állítsam le? HELP…Azóta is folyamatosan a régi dolgainkon jár az agyam mindennap látom őt de most már hogy másokkal kavart nem fogok mégegyszer csicskagyász módon összejönni vele soha többet nem akarok tőle SEMMIT.



2023. máj. 13. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Az a lány te miattad lett értéktelen, mert nem vagy elég férfi, hogy fel tudd karolni. Érted süllyedt egyre mélyebbre, hogy észrevedd magad, hogy szüksége lenne rád, és segítsd. Hagyd abba a rinyálást, és légy Férfi. Neked ez még lehet nem fog menni. Még nagyon gyerek vagy. Ergo nem való neked Nő. 30/F
2023. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ez ilyen birtoklós, uralkodós szarság, amit egyes nők csinálnak. Férfi ember nem ért ilyen szarságokat. Azt kapta, amit kért. Röhögni fogsz rajta később. Ő elcseszte, te meg nem ragadtál le egy hülye .....val.

Akik meg szivatnak, azért csinálják, mert látszik rajtad, hogy bosszús vagy. Kezdj el te is viccelődni rajta! Szard le!

Kutyaharapást szőrével. Új barinő.

2023. máj. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túl rajtad, továbbá egy óvodás szintjén lehetnek az észbeli képességei, a kettő kombinációja pedig ezt eredményezi. Én a helyedben megüzenném neki az "ismiden" keresztül, hogy te gondolkodtál az újbóli összeállásod, de nincs gyomrod az ilyen riboszómákhoz, úgyhogy keresel mást.
2023. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
Úgy vélem hogy nagyon dühös rád a lány, mert óriási lelki törést okoztál neki, (bár nem fogja senkinek sem bevallani, de véleményem szerint) úgy gondolja, hogy megfosztottad a világ legszebb, legértékesebb, legintimebb dolgától, vagyis hogy szerelemből szexeljen veled. (Ilyen tökéletes együttállás általában csak egyszer van az életben, és titkon minden lánynak ez az álma, minden lány ilyen tökéletes együttállásra vágyik.) Nem tudom mi történt köztetek (mindig kettőn áll a vásár) de mivel egyrészt szerelmes volt beléd (meg akart felelni neked, félt, hogy mit fogsz szólni, ha nem sikerül) másrészt – ahogy írtad - sokat vitatkoztatok, és többször szakítottatok így nem mert veled lefeküdni (szerintem nem bízott meg benned, bár szerelmes volt beléd és te is szeretted őt, de ennek ellenére úgy vélte teljesen érdemtelen vagy arra, hogy dugjatok). A többi srác iránt nem érzett semmit, így velük nem volt ilyen problémája, és ott pontosan ezért (nem volt ekkora jelentősége a történetnek) nem várt hónapokig/évekig a szex-el. (Hogy egy példával éljek más az, ha egy buliban van egy egyéjszakás kalandod – nem vagy szerelmes, nem érzel semmit a partnered iránt, teljesen mindegy hogy sül el a dolog, nincs jelentősége – vagy ha szerelmes vagy valakibe és ezért nem mindegy mi történik az ágyban.) Igazából szerintem soha többé nem lesz vele jó a kapcsolatod, mert téged hibáztat azért, hogy kimaradt ebből a nagyszerű dologból, holott működött a kémia, és igazából megvolt minden közöttetek hogy beteljesüljön a szerelmetek. (Titkon egész életében haragudni fog rád ezért – soha nem fogja ezt megemészteni - és ha kicsit netán még pszicho is, akkor ott fog alád rakni ahol tud.) Próbál kompenzálni más pasikkal, de nem sikerül, mert irántuk nincs meg az az érzelmi viszony, ami nálad megvolt. Szerintem ezért nyúl utánad folyamatosan ezért bosszúskodik, ezért próbál folyamatosan lejáratni, megszégyeníteni ezért fogja (nagy valószínűséggel) később netán bagatellizálni a viszonyotokat („komolytalan kapcsolat, mert nem dugtatok”) és ezért próbálja lekoptatni a lányokat, akik járni akarnak veled. Az általad leírtak alapján – nekem úgy tűnik - te sem vagy jobb helyzetben, mert még mindig szereted őt (őrá gondolsz folyamatosan). Visszakapni viszont nem akarod, (akkor sem, ha fáj) mert utánad már másokkal is járt és ők meg is kefélték, ami neked - ezek szerint – nem jött össze. (Róka fogta csuka/csuka fogta róka. Ezt a dilemmát soha nem leszel képes megérteni vagy feloldani. ) Ezen felül - úgy veszem ki a szavaidból – most már úgy érzed, átvert (vagyis ezek után már azt sem hiszed el, hogy valaha is szerelmes volt beléd úgy véled csak hitegetett, áltatott, szédített a szerelmével és csak az idődet rabolta) ezért nem mersz nyitni a többi lány felé, nem mersz új kapcsolatot építeni (úgy gondolod többi lány is olyan, mint ő és csak át akarnak verni). Összességében én azt látom, hogy nem vagytok túl egymáson, és amíg ott vagytok (mindennap látjátok egymást) nem is lesztek túl egymáson. Neki lesz egy halom pasija az iskolában (ő így kompenzál) neked meg nem lesz barátnőd max. futólagosan, nagyon rövidtávon, (mivel te rajta kattogsz, akkor is, ha már nem tudsz csinálni semmit, azon felül, hogy mindennap látnod kell, hogy másokkal van együtt, mindennap fájdítja a szívedet.) Ő benned csalódott te meg magában a szerelemben, ha bármelyik lány azt mondja, hogy szeret, ezek után kételkedni fogsz, nem fogod neki elhinni. És igen, sajnos a többiek meg folyamatosan röhögni fognak rajtad (nekik összejött a dugás, neked nem, holott a kezedben volt minden, beléd volt szerelmes és jártatok is egy évig). Ha befejezed az iskolát és szerencséd van, akkor el tudsz menni olyan helyre, ahol nem lesz ott sem ő, sem az ismerősei/nincsenek közös ismerősök és akkor nem tud utánad nyúlni/nem tud bosszúskodni és újra tudod magad építeni.
2023. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-(((
2023. máj. 14. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!