Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez beszélgetésindítónak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beszélgetésindítónak?

Figyelt kérdés

"Szia van kedved beszélni?"

Ha ezzel ráírok a crushomra, az jó szerintetek?

Én vagyok a lány és csak látásból ismerjük egymást.



2023. ápr. 8. 21:16
 1/6 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Ha csak látásból "ismeritek" egymást és rá írsz, lehet azt sem tudja, hogy ki vagy. Szerintem élőben jobb és hatásosabb ismerkedni, persze, ha introvertált vagy és kevés önbizalmad van, akkor a fenti szöveg is megteszi.
2023. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan ismeritek egymást és mennyire? Milyen időközönként szoktátok látni egymást? Milyen viszonyban vagytok? Érdemes lenne élőben próbálkozni, hosszútávon kifizetődőbb.


Tapasztalatból, mert én is estem már ebbe a hibába és nagyon szar volt. Úgy voltam vele, láttuk már egymást párszor, és így random ráírtam. Visszaírt, elkezdtünk beszélgetni, de egyszercsak beleunt. Rájött hogy ismerkedni akarok és nem vett komolyan amiért írásban kezdeményeztem.


Szvl neked azt ajánlom, ha van lehetőség inkább személyesen próbálkozz.

2023. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem éppen a legjobb.

Előbb jelöld be ismerősnek, ha nem ír, de visszaigazolt, akkor pár nap múlva írhatsz neki.

Igaza van az elsőnek, ha félénk vagy, de látod, bejössz neki, akkor jó lesz.

2023. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó nyugodtan írj rá

bár jobb lenne ha oda mennél hozzá beszélgetni

honnan "ismeritek" egymást?

2023. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Lányként teljesen jó ez is.
2023. ápr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Akár be is jöhet. Nem ismerünk titeket.
2023. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!