Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Azonnali s e g í t s é g...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Azonnali s e g í t s é g e t szeretnék kérni, segítetek?

Figyelt kérdés

Most pár perccel ezelőtt vettem ki egy levelet a postaládámból.A pasim írt akivel már egy hete nem tudtam felvenni sehogyan sem a kapcsolatot.Megszüntette a FB fiókját, a telefonszámát, sőt mire a címére mentem,már csak valami új családdal találkoztam,akik éppen beköltöznek a lakásukba és semmilyen felvilágosítást nem adtak,hogy a barátomék hová költöztek. Ez a néhány számomra teljesen rejtélyes mondat áll a barátom üzenetében.


Idézem:

Lovag vagyok, te voltál a legszebb póniló.Ajtó nyitva, kulcs a lábtörlő alatt. Szeretlek? Mikor a várkapitány becsukta az ablakot leesett a csillár. Függeszkedett a királynő a cédrusfán, mikor lehullott a homlokzat. Mitől lesz a telefon hallgatható, mikor piros volt, majd fehér lett, aztán fekete üveglapot kapott, gyönyörű tükör mely megmutatja szemed csillogását, bársonyos ragyogását. Ragyogott? Mocsár, ingovány, ég és zöld padlizsán, integet a királylány, integet a zsivány klán?!

Boldog tűz, fáradt mégis sima arc, vakító fény, ábránd megmarad.Ász, fázok, ráz a hideg, szétvet, eltemet, rám mered. Csengetnek, felkelek, ajtót ragadok, sikátort látok, szemem becsukom, kinyitom, mintha megbabonázna a fény.Ez lehet a remény?

-------------------------------------------------------------------------

Fogalmam sincs mit takar ez, pedig nyelvtanból és irodalomból is jó vagyok,de kiderült talán ő még jobb nálam.Életemben nem láttam még tőle ilyen furcsaságot és korábban sem játszadoztunk a szavakkal.Nem vagyok túlzottan eminens sem de szeretek tanulni,de ezt nem tudom most mire vélni.Gyakorlatilag elveszettem őt, megcsalt,mire véljem ezt? Kérlek segítsetek,ha ismertek esetleg olyat,aki ennek nagy szakértője másik topikból, légyszi szóljatok neki.Sírok, potyog a könny a szememből.Ezt nem tudom hogy fogom túlélni én csak egy egyszerű és kis naív


17/L vagyok 😩😭 istenem



#szerelem #párkapcsolat #tinilány, rejtélyes üzenet
2022. aug. 24. 17:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Embereknek hogy van erre energiájuk nyolc óra munka után, édes istenem…
2022. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
90%

nem szokott drogozni?

bibcsenek mentális problémái?


Este jól zárd be az ajtót, mert ez így elég ijesztő.

2022. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nincsenek!Soha az életemben nem írt nekem levelet, de felismerem hogy ez az ő írása és rá is írta nevét a borítékra. Bekattant volna,1 héttel ezelőtt még semmi baja sem volt és még fagyiztunk is együtt a dunaparton.
2022. aug. 24. 17:50
 4/30 A kérdező kommentje:
Bocsánat Dunaparton
2022. aug. 24. 17:50
 5/30 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ki vagyok és bőgök.
2022. aug. 24. 17:51
 6/30 anonim válasza:
72%

Legalább szép vagy és jó az alakod, bombázó vagy? Mert akkor ha igen visszafog jönni hozzád, ha éppen meg nem hülyült időközben.Mert most

minden jel erre utal 😂

2022. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok már ezt velem, nincs itt egyetlen értelmes ember?? Egyébként igen, szép vagyok és az alakom is jó,de most nem ismerkedni jöttem ide fogjátok már fel!!! Miért kell ezt tenni velem??
2022. aug. 24. 17:58
 8/30 anonim válasza:
93%

Újra elhatalmasodtak rajta a kényszerképzetek, ezért visszautalták intézményi kezelésre.

Amint megint rendesen beállítják a gyógyszereit, jelentkezik majd, ne aggódj.

2022. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%

Azta mindenit, hát nem semmi ez a "nyelvezet" amiben írt. Fiúként én is csináltam már hasonlót, írtam már több lánynak és egy fiúnak levelet, de az mind bocsánatkérésről szólt és egyszerű nyelvezettel.


Ezt nem tudom mire vélni, lehet tényleg bekattant, olvasása közben folyamatosan hullámzást érzek az éterben, mintha nem tudná eldönteni mit szeretne.

2022. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%

Ha fontos vagy neki visszajön,mert vannak erre utaló jelek

mert egyik szavában sem szidott vagy oltott téged.

Szerintem összezavarodott és húzza az időt.Az is lehet hogy valami más buxát talált magának és még nem döntötte el,hogy ő vagy te. Tudom hogy kellemetlen érzés én is estem már át nem egyszer szerelmi csalódásokon és viszályokon.Had ne elemezzem ezt most kérlek,de ha meghívsz a Mekibe egy szendvicsre, majd ha 3 nap után sem jelentkezett, akkor kielemezem neked. Egyet mondok a piros az a harag megtestesítője, a fehér szín említése a békét szimbolizálja, a fekete pedig a gyászt, elmúlást, depressziót, ezekkel a telefonos mondataival.Ennyit segítek, többet is tudok segíteni,de ha találkozhatnék veled a Mekiben akkor simán kielemzem neked addigra az egészet. Nem olyan nagy ügy. Gondolkodj és magad is rájössz. Körülbelül sejtem mit akar veled most már, ahogy egyre jobban olvasom a sorokat.Eluralom, de nem ingyen.Én ilyen szemét vagyok, de legalább szeretem a hasam.Bocsánat! Hetek óta csak hülyeségeket vesznek a szüleim és szeretnék már végre valami húst enni:(

2022. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!