Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen stílusú öltözködés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusú öltözködés imponál nektek leginkább egy ellenkező neműn?? Konkrét ruhdarabokat is mondhattok akár, amik általában bejönnek nektek.

Figyelt kérdés
Légyszi a korotokat és nemeteket is tüntessétek fel a végén 🙂

2022. júl. 25. 13:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

bővebb nadrágok, farmerek, felsők, pulcsik; sportcipők, bőrdzsekik. az ingek is tetszenek főleg, ha egy kicsit ki van gombolva felül és fel van tűrve az alkaron.


20/L

2023. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Amikor képes minden szituációban megtalálni azt a ruhát, ami oda illik. Szinte minden jöhet. Az elegánstól a melegítő szettig, ha jól áll neki.

Egyébként nekem a feminim ruhák is nagyon vonzóak tudnak lenni, ha illik az emberhez.


Gyűlölöm viszont, ha egy fiún skinny farmer van. De ha valakinek az a jó, legyen. :)

2023. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 17/L voltam :)
2023. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Ehh nem is tudom :/

Inkább azt írom le először, ami nem tetszik: skinny és/vagy szaggatott nadrágok; kilógó alsónadrág


Egyébként én az egyszerűbb outfiteket szeretem, pl

[link]

[link]

[link]

[link]


szóval egy dzseki+póló+farmer/pulóver+farmer kombóval nem hiszem, hogy mellé tudnál lőni


Vagy pl átlagos outfit 1-2 techwear stílusú ruhával

Pl egy techwear nadrág+fehér póló+fekette dzseki


De igazából az a fontos, hogy jól érezd magad benne és passzoljon a személyiségedhez

2023. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
22%

Általában a lányokon az egyrészes (nyári)ruhák harisnyával tetszenek nagyon, melegben vékonypántos szandállal, hidegebb időben valami bőrös jellegű cipővel, de nem az ilyen punk stílus, hanem az a normális, hagyományos. Emellett nagyon vonz, amikor erre kicsit hidegebb időben kötött kardigánt húznak. Télen pedig a hosszabb szövet,- vagy ballonkabát tetszik rajtuk. És bár az nem tartozik a ruhához, de szerintem a kibontott vállig, esetleg hátközépig érő, ÁPOLT haj elmondhatatlanul gyönyörűvé teheti az adott nőt. Főleg, ha nem teszi tönkre a szépségét sminkkel, meg műkörömmel, ne adj' Isten piercingekkel. Na, de az már egy másik kérdés.

17/F

2023. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
100%
A lányokon a techwear és a terepcuccok, a fiúkon pedig ugyanez
2023. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Bő (ha lehet, cargo) nadrág, hosszú, bő pulcsik, pólók, sneakerek. Esetleg valami nem túl feltűnő, fiús nyaklánc. A pulcsit pedig adja kölcsön :D
2023. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
#27 16/l
2023. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Fekete póló, fekete farmer, fekete bakancs.
2023. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Sportos, kényelmes


29/F

2023. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!