Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 18 évesen incel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 18 évesen incel vagyok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 19:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
85%

Szóval most arra vagy kíváncsi,hogy normális-e, hogy 18 évesen még nem voltál lánnyal (sem szexuálisan, sem kapcsolatban)?

Igen, az normális, szinte gyerek vagy még.

Az nem normális, hogy incelnek hívod magad (a köztudatban nagyon mást jelent, akármit mond az Urban Dictionary), meg ilyen stílusban válaszolgatsz.

2022. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nagyon nem normális ha beleteszed magad ilyen skatulyákba. Kiváncsi lennék milyen megfontolásból…
2022. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom erről a valódi incelek mit gondolnak (marha egyáltalán vannak olyanok), de szerintem 18 évesen nem is lehetsz incel.
2022. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
miért ne lehetnék? egyébként már 1000 barátnőm lehetett volna ha a lányoknak nincsenek toronymagas elvárásaik.
2022. máj. 20. 22:58
 15/49 anonim ***** válasza:
88%
Biztos velem van a baj (és minden bizonnyal ezért sem fogunk soha egyetérteni senkivel aki incelnek gondolja magát) de kb. átlagos adottságokkal rendelkező pasiként volt egy csomó barátnőm meg rengeteg lazább kapcsolatom. Olykor igencsak csini lányokkal. Ha igazak a fent leírtak a toronymagas elvárasokról, akkor mindez nem történhetett meg, tehát vagy hazudok és soha nem volt csajom, vagy hazudok és kicseszett jóképű vagyok, izmos és gazdag. Legalábbis jellemzően ezekkel szoktak megvádolni azok akiknek a világnézetébe nem passzol az, hogy temérdek nővel lehet megismerkedni.
2022. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
a vak is látja hogy kamuzol. inkább vegyél egy füzetet és abba írd a vágyaid, ugyanis itt senkit nem érdekelnek.
2022. máj. 20. 23:21
 17/49 anonim ***** válasza:
85%
Látjátok, pont azt teszi amit előre leírtam. Annyira ragaszkodik a saját elméletéhez, hogy ha bárki ellenpéldával szolgál az kizárólag hazudhat 😁 Nem, nem lehet igaz, hogy nem úgy működik a világ ahogy ő elképzeli. Az teljesen kizárt 😂
2022. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
90%

Tehát 1000 lány adhatta volna lejjebb az elvárásait, hogy még te is beleférj 1-2 hónapra.

De minek, ha találnak így is maguknak párt?

Vagy mindenki rohadt jó pasi rajtad kívül, vagy nem is olyan magasak azok az elvárások...

2022. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan bányarém akinek nincsenek elvárásai, na annak kell zacskó a fejére aztán telibe csordultig mint a sikoly paródiába.
2022. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező! Minek írod ki a kérdést, ha nem fogadod el a válaszokat?
2022. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!