Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyeseknek miért olyan nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek miért olyan nagy szám tizenévesen egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintem bőven ráér majd 18-20 éves kor után. Ennyi idősen még a tanulással kéne foglalkozni, én gondolkoztam az egyetemen is.. Több ezer lehetőség van amivel el lehet foglalnia magát az embernek, egy párkapcsolat csak tönkreteszi a fiatalkort... Természetesen nekem se volt még barátnőm, még előttem az élet.
2020. nov. 27. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

nem lehet, hogy meleg vagy véletlenül?


vagy ennek a kérdésnek mi értelme?


én azt látom, hogy te magadnak akarod bemagyarázni, hogy nem is kell neked barátnő

2020. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miért lennék meleg? én csak leírtam hogy ennyi idősen semmi értelme, 99% hogy szakítás meg öngyilkos gondolatok lennének belőle
2020. nov. 27. 11:51
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

mondjuk, mert

1 párkapcsolatban lenni jó

2 fejlődni szeretnének ilyen téren is, nem úgy járni, hogy ott állnak harmincévesen egy 14 évesnek megfelelő párkapcsolati tapasztalattal

2020. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Már el lett magyarázva neked.

Ne tedd fel többször a kérdést, mert attól nem fogod jobban megérteni a dolgokat. Ilyen szűklátókörű vagy, fogadd el.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

2020. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem.
2020. nov. 27. 12:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem párkapcsolat mellett is tudsz egyetemre menni. És más dolgokat is csinálni.

Ez nem ettől függ.

2020. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Semmi köze a párkapcsolatnak a személyes ambícióidhoz. Egy párkapcsolat nem elvesz belőled, hanem hozzáad az életedhez, van kivel lelazítani, megbeszélni, örülni, stb. Én szeretek büszke lenni a páromra, és szeretem ha ő büszke rám.

Kb 15 éves korom óta hosszú kapcsolatokban voltam, mégis mérnöknek tanultam, egyetemi kutató és tanár lettem, és céget alapítottam huszonévesen. Aki azt gondolja hogy egy kapcsolat, egy jó dugás, vagy bármi egyéb interakció hátráltatja őt az életben, arról azt gondolom, hogy egy idióta.

2020. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert szerelmesek lesznek, új dolgokat, érzéseket tapasztalnak meg. Akinek nem célja hogy legyen kapcsolata, annak is simán lehet ebben a korban ha olyannal ismerkedik meg akitől többet szeretne. Ez csupán attól függ, kiket ismersz meg, és mennyire erősek benned az érzelmek, nincs értelme a szerelmet kikerülni, tökmindegy hogy gimiben vagy egyetemen vagy
2020. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem fogom kisregényben kifejteni, mert amíg nem tapasztalod meg, milyen kapcsolatban lenni, addig úgyis a saját oldaladról nézed a dolgot.

Egy kapcsolat sok mindenre megtanít. Megtanít érezni, gondolkodni, fejlődni, változni, alkalmazkodni, kommunikálni, problémákat megoldani, pofára esni, felkelni, felkészít a rögös útra, az életre. Egy kapcsolatban nem csak a másikat, de saját magadat is megismered. Emberi kapcsolatok, barátságok, szerelmek kellenek ahhoz, hogy kiforrjon a saját személyiséged és tartós kapcsolatra, illetve az életre alkalmas legyél. Az élet lényege nem a tanulás és a munka, ezeket kényszerből, elvárásból teszed. Tanulni, dolgozni párkapcsolat mellett is tudsz. Az érzelmeket és valakihez való kötődést viszont nem lehet irányítani, ez belénk van kódolva. Mellesleg egy kapcsolat nem feltétlen lesz tartós, nem fogod azonnal megtalálni azt a személyt, akivel majd össze is házasodsz és családot alapítassz. Egy kapcsolatba nagyon sok engeriát kell belefektetni, hogy az valóban működjön, ne csak úgy legyetek egymás mellett.

Csak az én példámból kiindulva: 16 voltam, mikor megismertem, 17, mikor össze jöttünk, most 27 vagyok, boldog házasságban élünk. Ha a te szemszögedből álltam volna a dolgokhoz, ezer százalék, hogy soha nem jövünk össze, mert esélyt sem adtam volna a dolognak, hiszen még fiatal voltam, bőven lett volna rá időm. Ne akarj 40 éves szűz lenni és ne másokat minősíts le, vagy szólj meg, akik előbb kezdik az életet élni, mint te.

2020. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Hiába írtok mindenféle szépet, úgyis csak azt fogja hajtogatni, hogy fiatalkorban fölösleges és másra kell figyelni, meg ő is fél a lányoktól... csak olvassátok el az előző kérdését. nincs rendben az ilyen ember.
2020. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!