Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki mert nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki mert nem tudom biztosan?

Figyelt kérdés
A nyáron ismerkedtünk meg. Fogalmam sincs h pontosan mit akar mert amikor megismerkedtünk akk én épp egy fiúval beszélgettem és ő azt tudta, mondjuk próbált róla lebeszélni. De mondtam h abból nem lesz semmi. Folyton irogatott h szia és nem értettem h miért ugye én csak barátként gondoltam rá. De most gondoltam egye fene visszaírok neki. Aztán már egy hete mindennap írogatunk. Szinte egész nap. De nem akarok pofára esni h benézem.
2020. ápr. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bejössz egy fiúnak rengeteg árulkodó jeleket adhat. Folyton keres, kérdezget a napodról, rólad, talizni akar, hallani akarja a hangod... de az h minden nap beszéltek jót jelenthet. Figyeld a jeleket.
2020. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából elhízott h menjünk kirándulni meg h nyáron menjek vele nyaralni de mind haverokkal. És igen mindig kérdezhet h mi volt velem aznap meg h hogy aludtam. Nem vagyok ebben túl jó még nem volt kapcsolatom.
2020. ápr. 15. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
*hívott
2020. ápr. 15. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván úgy hív, hogy haverokkal mert nem tudja mit reagálnál rá ha randira hívna és így a biztosabb. Nem szeretné, hogy ha csak téged hívna te pedig elutasítanád. Igazából csak téged hívna szerintem.


Én is sokat beszélgettem egy lánnyal de csak mert szívesen beszélgettem vele de nem különösebben tetszett.

De nem is kérdeztem, hogy milyen napja volt.


De szerintem neki tetszel és nagyon szeretné már, hogy vele legyél. :P

21/F

2020. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!