Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Dorináról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már elégé lejárt,de azért mégis felteszem a kérdést. Nekem nagyon nem tetszik a stílusa,nincs énekhangja sem vagy csak egy nagyon minimális és 13-14 évesen miért megy ez a lány diszkókba éjszaka 1-kor "énekelgetni"? Én ennyi idősen tanultam és nem a Youtubon raktam fel az ilyen "Buli,buli" számokat. És mielőtt bárki letámadna hogy "koszos rasszista",annak üzeném hogy a bőrszínével semmi bajom,én csak egyszerűen nem értem hogy miért lett hirtelen ennyire felkapva,persze a mostani cigány nóták is elégé felkapottak(sajnos). És ami még nagyon idegesítő hogy mindenki azzal jön hogyha nem tetszik neki Dorina stílusa akkor máris azt kezdi el mondogatni hogy,"rasszista,irigy vagy" stb. Na és ha valakinek nem tetszik?Nektek mi a véleményetek?

2019. jan. 21. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell komolyan venni, ez a népszerűség nem azt jelenti, hogy mindenki elismeri, hanem, hogy poénnak elég jó.
2019. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a cigány nyelv innen onnan összelopkpdott nyelv, pl.: rengeteg ősrégi Magyar szó a cigány nyelvben benne van, a nyelvtana is Magyar. Cigány zenék 80%a Magyar népdal (átírt/feldolgozott). Ők így élnek, más népből. Ahogyan más nép más földjéből. Egyik ember a másik élettörténetéből.
2019. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!