Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy a trash zene bejutott a mainstreambe?

Figyelt kérdés

Régen még a Dorina és Hiro szerű hulladékokon csak nevettek az emberek, mivel minősíthetetlenek.

De mára már ez lett a mainstream, maguk a rajongóik is komolyan veszik, de 1 érvet nem tudnak felhozni arra hogy ez miért jó.



2018. ápr. 21. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész modern pop zene egy rakás sz'r, trash. Önismétlő, újrahasznosított dallamok, egykaptafa dalszerkezetek, sablonok, az eredetiség és az egyediség teljes hiánya.
2018. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A pop zene jó pár éve ilyen, de a Dorina és Hiro féléken régen még nevettek, és alig ismerték őket, akik ismerték is csak poén miatt hallgatták.

De most halál komolyan veszik eléggé sokan Hiro szövegeit!

Meg se említem hogy a halálosan pocsék rímeit is szeretik,.

2018. ápr. 22. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mert egyre butábbak az emberek, másrészt mert egyre butábbá akarják őket tenni.
2018. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Rostás Dorina, akit te emlegetsz, az tényleg tré!

De Hiro az jó előadő, mélyérzelmű szakítós vagy romantikus számokkal, és egyszóval: Imádom!



20/nő

2019. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira mély érzelműnek nem mondanám, kis millió semmiről se szóló, szó szerint trash száma van. Ahol komoly próbál lenni ott pedig nem sikerül, mivel csak sablonos ömlengést képes papírra vetni. Az pedig szánalmas ha valaki a komolynak szánt zenéivel csak is a szerelemről, halálról, szakításról szólnak.
2019. aug. 14. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vok! Hát ha hallottad volna az Infinity-t tőle( az új albuma), azt hiszem, összesza.....nád magad!

Mert az már teljesen más stílus, mégis jó! Nekem ez is tetszik, pedig más, mint pl a Párizs, a Kylie, meg ezek, amik anno készültek tőle. Mégis jó, pedig én azt a "márkák ismételgetése, nőkkel vonaglás, Ferrarikkal meg Mercikkel való pózolás"-féle stílusát is kedvelem, de az régi de és azt a régi Hirót is hallgatom, meg már az újat is!

2019. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És azok már költői szövegek, mert ugyanis azok is a szkításról szólnak, na meg a szerelemről; mégis a Gucci, a money, a lóvé, a Vuitton, az Adidas és a bankkártya szavak nincsenek benne!
2019. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*szkítás helyett szakítás, bocs, elírtam! Am megint előző voltam
2019. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!