Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bella leventét kirúgták a...

Bella leventét kirúgták a lecsóból?

Figyelt kérdés
Lánchíd, rádió,Bella,Levente,lecsó, műsor,FM,adás, politika,

2017. dec. 12. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Ezen én is meglepődtem. Szerintem igen.

Sokszor kiállt a kormánypárt mellett is.

Sőt múltkor mondta, hogy ő soha nem volt baloldali és nem is lehetne erre rávenni.


Azok a nők, akik most ideiglenesen átveszik a helyét még ebben az évben, ők sokszor olyan hülye dolgokra is rábólintanak, amit Levente megjegyzett volna, hogy azért az nem úgy van, de az Edit pl, olyan dologra is rábólintott amikor helyettesítette korábban, ami egyértelműen átlátszó baloldali hazug dolog, amit mindenki lát, hogy az nem igaz.

Na de nem baj, épp az iyenek miatt veszít az ellenzék, akik átlátszóan mindent letagadnak még a Soros tervet is, amit maga soros is leírt.


Ide beillesztem, mielőtt valaki megkérdőjelené.

" 2016. szeptember 20-án a The Wall Street Journalban céljairól és terveiről jelentette meg Why I’m Investing $500 Million in Migrants című írását amelyben kijelentette, hogy „Fő célom, hogy segítsek a migránsoknak és a menekülteknek eljutni Európába. Úgy döntöttem, hogy 500 millió dollárt különítek el olyan beruházásokra, amelyek kifejezetten a migránsok, a menekültek és a befogadó közösségek igényeit célozzák meg”"


Forrás: [link]


na de majd minden kiforrja magát.

január másodikán jön majd valami műsor a lecsó helyett új címmel és új emberrel, akik Levente nem akart leleplezni.


Sőt szegénnyel elmondattak valami baloldali szöveget, amin szintén látszott, hogy nem az ő szavai, csak felolvasta.


Na de Simicsicska a főnök már a Jobbiknál, nem Vona. Azért próbálja kavarni a kakit amíg értelmét érzi.

Végül is övé a Lánchídrádió és most vérben forognak a szemei.

2017. dec. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem rugtak ki. En mondtam fel. Nem adtak a szamba semmit, en irtam egy bucsubeszedet, ahol ezt el is mondtam.
2017. dec. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne írj helyesen mert a végén még elhiszem hogy nem is egy troll vagy :D
2017. dec. 17. 11:17
 4/5 anonim válasza:
Sajnos nem troll vagyok. Beleakadtam ebbe a fantasztikus oldalba. Mielőtt álhírek kezdenének terjedni, gondoltam leírom mi történt. Ennyi.
2017. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Botond1999 ***** válasza:

2016-ban Soros az amerikai Foreign Policy magazinban újabb írást tett közzé a témában. Ebben azt írta: a menekültválság egy évekig, évtizedekig tartó folyamat kezdete. Ennek hosszú távú kezelésére Soros az Európai Unió rögtönzött válaszokból álló menekültpolitikája helyett hétpontos tervet javasolt, miközben a befogadandó menekültek számát 300 ezerre csökkentette.


Az EU-nak és a világ többi részének igazságosan szétosztva kellene menekülteket befogadnia, de CSAKIS a frontországokban lévő országokban kialakított központokban ellenőrzött, VALÓBAN menekült státuszú embereket szabadna beengedni.

Európának ERŐS HATÁRŐRIZETRE van szüksége.

Megfelelő pénzügyi keretrendszert kell teremteni a válság kezelésére.

Egységes rendben kellene elbírálni a menekültkérelmeket minden európai országnak.

Soros maga is kontra-produktívnak nevezve a kvótarendszert azt szorgalmazta, hogy egyetértésen alapuló összeurópai menekült-elhelyezési rendszert hozzon létre az EU.

Az EU-nak és a nemzetközi közösségnek sokkal bőkezűbben kellene támogatnia a konfliktusövezetekkel szomszédos befogadó államokat.

Ha a menekültválság kezelését sikerül mederbe terelni, AKKOR újra be lehet fogadni gazdasági bevándorlókat, akikre a demográfiai okokból kimerülő európai munkaerő-piacon szükség lehet.

2018. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!