Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az oka annak, hogy Slash...

Mi az oka annak, hogy Slash és Axl Rose ennyire utálják egymást?

Figyelt kérdés

Mi történt közöttük? Miért lettek ennyire rosszban?

Az egész történet érdekelne :).

Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. máj. 11. 20:42
 1/9 Thurston ***** válasza:
16%
Feltételezem mindketten totál kibírhatatlan emebrek.
2010. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy két olyan ember között, akik gyakorlatilag együtt nőttek fel komoly indok nélkül ennyire elmérgesedhet a viszony.
2010. máj. 11. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Pedig tényleg ilyen egyszerű. Mindketten durván túlértékelt zenészek, elszálltak maguktól, és míg normális emberekkel talán kijönnek valamelyest, ketten már egyszerűen túl sok. Tudod. Két dudás.
2010. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én Axl Rose-ról hallottam azt, hogy egy paraszt, el van szállva magától...Slashről fogalmam sincs milyen
2010. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Daweee000 ***** válasza:
100%
Ez a dolog valahol a 90-es évek elején kezdődött, amikor elkezdett szétesni a banda, aminek elsősorban Axl természete volt az okozója. Irányítani akart, a többiek pedig ezt nem tűrték, valamint folyamatos jelleggel késett el minden koncertről, próbáról, mindenhonnan, és a sok kis dolog az összeomláshoz vezetett. Először Izzy ment '91-ben, majd Slash is '96-ban (majd sorban a többiek is, de ez most mindegy) Slash-nek az nem tetszett többek között, hogy Axl jogi úton megszerezte a Guns n Roses nevet, és hogy úgy viselkedett mintha ő sz@rta volna a bandát. A többiek beleegyezése nélkül kirakta Gilby-t (aki Izzy helyére jött anno) és valami filmzenében amit ők csináltak, kicserélte Slash gitársávját valaki máséra (erre nem emlékszem részleteiben) és nagyjából ezek az okok hogy Slash otthagyta Axl-t, és kölcsönösen megutálták egymást. Egyébként túlzás hogy együtt nőttek fel, Axl Izzyvel nőtt fel együtt, Slash pedig Adlerral. csak tizensok évesen találkoztak mikor az L.A. Guns/ Hollywood Rose érában együtt kezdtek zenélni. Egyébként ha érdekel a téma, vedd meg Slash önéletrajzi könyvét, vagy nézegesd a Wikipediát, sok érdekesség van ott.
2010. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszra vártam, köszönöm szépen az információt, Slash könyve pedig már tervben van :).
2010. máj. 12. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
úgy ahogy mondja az utolsó, de nem cserélték ki, slash gitározik benne, csak a beleegyezése nélkül valaki még mellégitározott, mert axl szerint nem volt eléggé jó a szólo. és az a szám a sympathy for the devil. slash írja a könyvében hogy ez az a száma mit soha többé nem akar hallani, mert egy banda szétesésének a megtestesítője az aszám de nekem személy szerint tetszik
2011. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én ha jólemlékszem akkor az interjú a vámpírral hoz játszották fel a rolling stones sympatit for the deviljét és felkérte keith richardsot h játszon rá slsh szólójára mer' h szar lett.
2011. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2008.májusi HammerWorld :D

Slash feketén fehéren elmondja

nagy szerepet játszottak a drogok és a pia

2012. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!