Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell mp4-re zenéket tölteni?

Hogy kell mp4-re zenéket tölteni?

Figyelt kérdés
Most kaptam az mp4-et, nekem még sosem volt, és fogalmam nincs hogy kell rá zenéket tölteni számítógépen keresztül. Egy cd is van hozzá, segítsetek hogy kell feltelepíteni, és egyáltalán hogy lehet zenét rárakni ! Tökre nem értek még ezekhez a kütyükhöz :(
2009. dec. 7. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mp4-em van remélem tudok segíteni:).

1. Van szinte minden gépen windows media player. Nah oda mentsd be a zenéket amiket rá akarsz rakni az mp4-edre. Van egy olyan pont a tálcán, hogy másolás zenelejátszóra vagy cd-re. Oda kattints. Kijön egy csomó zene itt válaszd ki mit szeretnél aztán válaszd ki a baloldali részben az mpdet és a másolásra.

2.Ha egyszerűbbet keresel akkor mikor bedugtad az mpdet akkor menj rá a sajátgépre és nyisd meg az mpdet magyarul két katt. Amilyen zenéket rá szeretnél rakni jelöld ki, hogy másolás vagy kivágás és illeszd be az mpd mappájába.

Szerintem a cd nélkül is meglehet oldani azt, hogy tegyél zenét az mpdre, de ha esetleg nem volt tiszta amit most leírtam akkor telepítsd a kezdeti cd-t és kövesd az utasításokat.

2009. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbizom :)
2009. dec. 9. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
remélem sikerül :)
2009. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!