Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van mindenki annyira...

Miért van mindenki annyira oda az új Avenged Sevenfold albumért?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom,hogy ez a karrierjük legjobb albuma,jajj a Metallica elbújhat mögöttük stb...Őszintén szólva most hallgattam végig az egész albumot,hát a címadó nótán kívül az összes többi egy sablonos erőltetett fos.Van egy nóta a This Means War ami kb egy vizesített verziójú Sad But True.Ha már itt vagyunk, úgy az egésznek albumnak olyan szaga van mintha a Black Albumot akarták volna újraírni.

Most írhatják a kis iskolás A7X fanlányok,hogy "ha nem tetszik ne hallgasd,,írj jobbat"remélem ilyenből kevés lesz =)



2013. szept. 11. 18:34
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
17%

miért van mindenki úgy oda az avenged-ért egyáltalán?

undormány az egész...

2013. szept. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
30%

Hát, ja lemásoltak a Black Albumot, ami tényleg jó volt, manapság meg ennyire telik.

Bemásolom Robb Flynn Kritikáját. Szakadtam rajta a röhögéstől:

"Gratulálok az Avenged Sevenfoldnak, hogy a legutóbbi 'feldolgozás albumukkal' listavezetők lettek.


Ki gondolta volna, hogy Metallica, Guns N'Roses és Megadeth dalok újrafelvett verzióival világszerte ekkora sikert lehet aratni!!?? Ba-dap Pssssssss!!


Be vagyok indulva!


Ha netán egy szikla alatt rejtőztél volna, az Avenged szerte a világon számos országban a listák élére került. Örülök nekik. Jó banda. És noha tetszik az új lemez, és tényleg bírom a legutóbbi Nightmare albumukat, remélhetőleg mindannyian visszatérünk ebből a posztorgazmikus No.1 album őrületből, mert itt az ideje, hogy néven nevezzük a dolgokat!! Ideje, hogy gúnyolodjunk egy kicsit az A7X-éken, mert itt azért otromba nyúlásokról van szó, wiggák!!



Szóval, itt van a Top 10 poénlistám az új Avenged Sevenfold album kapcsán:


10. Avenged Sevenfold - Most még több Metallicával


9. Nevet kéne váltaniuk Sad But Two-ra


8. Hirtelen megugrik az Avenged logókra rajzolt spriccelő péniszek száma


7. Megugrik az eladott szemkihúzók száma, ahogy összetört szívű gótikamónikák ezrei jönnek rá arra, hogy a Hail To The King valójában annak a 'csúf AC/DC-nek' a Thunderstruck dala.


6. Miután meghallja a Heretic dalt, Dave Mustaine kiakad, majd a Symphony Of Destruction lenyúlása miatt nekiáll hibáztatni Obamát, a Metallicát és az UFO-kat.


5. Miután látták, hogy a Bush zenekar milyen sikert aratott azzal, hogy más bandák neveit lenyúlta számcímnek, az A7X úgy döntött, hogy lenyúlja az In Flames nevet egy refrénhez. A továbbiakban várható a 'Tri-vi-um' és a 'Kill-switch En-gage' nevek felbukkanása is a refrénjeikben.


4. Miután meghallgatja a lemezt Lars Ulrich, átmegy full gangstába, szétver egy üveg Dom Perignon pezsgőt M. Shadows fején, amit Lars 3 méter feletti barátnője szorít a hóna alá, és közben Lars azt üvölti Shadows arcába, hogy 'Legközelebb meg a St. Angert fogod lemásolni, mi?!'


3. A Metallica Black albuma szédületes tempóban elkezd fogyni, ahogy a rajongók rájönnek, honnan is származnak az új A7X dalok.


2. Miután Axl meghallja az Avenged-féle Guns N'Roses feldolgozást, a Doing Time-ot, azzal hívja fel Slasht, hogy 'Haver, mi a f... van itt?!'.


1. És a listavezető poén az új Avenged lemezzel kapcsolatban: a banda kiad egy közleményt arról, hogy NEM nyúlják a Metallicát, majd bejelentik az új projektjüket Lou Reeddel. BUMMM!"

2013. szept. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
22%
Big Like! :D
2013. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök,hogy nem csak én vagyok vele így.
2013. szept. 12. 16:18
 5/48 A kérdező kommentje:
Igazából én már annál az úgynevezett "Fehér Albumnál" is húztam a számat,hogy : na ez mi a f*$z?
2013. szept. 12. 16:26
 6/48 anonim ***** válasza:
66%

Azért amit ennyi ember szeret, abban lehet valami, nem gondolod?

Mehetsz szembe az autópályán, és bosszankodhatsz hogy ma mennyi itt a hülye, de attól még te vagy a rossz sávban, érted?

Btw nagy baromság ilyet kérdezni, hogy miért van érte mindenki oda... Te miért vagy oda azokért a dolgokért, amikért odavagy? Csak. Mert neked azok a dolgok jönnek be.

2013. szept. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%

Ja, és Robb Flynn ha már hasonlítgat, akkor jobb példákat is hozhatott volna...

Igen, a This Means War egy az egyben olyan mintha egy Metallica szám lenne, a Doing Time eleje a Time and time again-re emlékeztet, a Crimson Day eleje pedig a November Rain-re.

Ennek ellenére imádom a bandát és az új albumot is, akárcsak a többit.

Ha valami arra emlékeztet amit szeretek, akkor azt is szeretem, hiszem passzol az ízlésembe.

Egyébként meg előre megmondták hogy ilyen lesz az album, nem értem mit vannak egyesek meglepődve.

Az összes mostani banda a nagy elődöktől vesz át dolgokat, inspirálódik, mint ahogy a későbbiek a mostaniaktól fognak majd. Mert már mindent megírtak amit meg lehetett. A világ összes dalában van valami ami benne van egy másikban is. Aki tanul egy kis zeneelméletet, művészettörténetet, meg hasonló dolgokat, annak tök egyértelmű az egész. Felesleges ilyen mindennapi dolgokon kiakadni. Ugyanis így fejlődik a zene-a kezdetek óta.

2013. szept. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Bocs, akkor majd kiadok egy újra felvett Elvis lemezt hátha én leszek a király.

És ennél nagyobb baromságot,hogy "már mindent megírtak amit meglehetett volna" még életemben nem halottam.Például a Five Finger Death Punchnak nem kellet senkitől se csórnia ahhoz,hogy így befussanak és a Volbeatnek sem kellett újra felvennie egy régebbi Metallica albumot.Meghallgatsz tőlük egy számot és sugárzik az egyediség de mégis elég nyilvánvaló,hogy kik voltak az adott bandára hatással.Ez viszont nem egyenlő azzal,hogy egy komplett dobalapot lenyúlnak és arra írnak egy Sad But Twot,ki akarna hallgatni egy gagyibb verziót ha ott vannak az eredetik amik százszor jobbak és nagyobbat ütnek?

2013. szept. 14. 11:57
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak sokan nehezen fogadják el ezt a kis visszaesést amit szerintem elkell nézni hiszen a rev halála után már az is nagy dolog volt hogy nem bomlottak fel. Egyre inkább látszik hogy ez az új a7x csapat arannel szépen fejlődik és megint a csúcsra törnek. Szerintem attól függetlenül hogy ez egy ilyen City of Evil szintű album lett ez egy nagyon szép teljesítmény.
2013. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
62%
AM bocsi de szerintem elég vicces hogy az A7X egyediségét egy sablonos szám miatt így ócsárolod és a Five Finger Death Punchal jössz hogy ők milyen eredetiek és híresek miközben ők a középszerű sablonmetál megtestesítői :D azért valahol egyet értek veled de ez egy óriási túlzás.
2013. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!