Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti itt a kövezkezőket?

Ki szereti itt a kövezkezőket?

Figyelt kérdés

Tankcsapda, Depresszió, Road, Kárpátia, Black Veil Bridges,

Papa Roach, Rise Against.................



2013. aug. 21. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az Black Veil BRIDES. A fekete fátyolos hidaknak nem sok értelme lenne. XD


Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak, ezeket szeretem közülük: Rise Against, Papa Roach. A Tankcsapda-Depresszió-Road hármast is szeretem valamilyen szinten, de annyira nem hallgatom őket.

2013. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a kérdést azért raktam ki mert fel szeretném mérni, hogy mennyien hallgatnak még normális zenéket, avagy a rock kiszorul e hazánkból...
2013. aug. 21. 21:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A Tankcsapdát, a Rise Against-et és a Papa Roach-ot imádom. A többit nem nagyon ismerem.
2013. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 atos19 ***** válasza:
100%

Tankcsapdától a régi számokat szeretem,depressziót nem ismerem annyira de sztem olyasmi mint a tankcsapda,a kárpátiát nagyon szeretm,voltam nem rég koncerten is,a black veil brides a kedvenc zenekarom :D az utolsó 2-őt nem ismerem.. :) 14/l

ha gondolod írj üzit :))

2013. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Pár Tankcsapda, Papa Roach számot szoktam hallgatni, Kárpátiát néha "akaratomon kívül" is hallgatok, mert a családban mindenki szereti őket, ezért a rádióból az szól. Én egyébkénk túlnyomórészt AC/DC-t hallgatok.

17/F

2013. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Itt a Rise Against, amit igazán szeretek.

Tcs-t, depit, road-ot ritkábban hallgatok csak. Többiért nem vagyok oda annyira...


Amúgy Fish, Billy Talent és Sublime bömböl általában :D

2013. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kárpátia,Roadtól csak a Tegyük fel c. albumukat halgatom
2013. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Kátpátiával, Roaddal nagyon jóban vagyok. Tankcsapdát, Depit is szeretem, de az első kettő nálam viszi.

Nem leírtak közül még szeretem a Rómeó vérziket, Dorothyt Fish!-t.


A Black Veil nem az én műfajom, a Papával is jóban vagyok, a Rise Against pedig nem ismerem. Emellett még van jó pár együttes amiket bírok, de nem nagyon férne ki.:)


14/F

2013. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ha valaki nagyon unatkozik és van sok rocker haverja, barátja az írhat még mert tuti nem 8 rocker van idehaza XD
2013. aug. 22. 17:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Rocker jelentkezik még + 3 fővel :)
2013. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!