Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Össze lehet vetni kulturális...

Brain Storming kérdése:

Össze lehet vetni kulturális szempontból a Besodromot és a Kárpátiát?

Figyelt kérdés

Számomra úgy tűnik, hogy a Besodrom kulturális értéket képvisel modern köntösben, ideológizálás nélkül; míg a Kárpátia mintha rasszista ideologizálással kívánna népszerűséget előállítani, eléggé gyatra zenei háttérrel...

Mindenképpen érdekel, hogy mások mit gondolnak erről!


2009. okt. 15. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

semmi baj a Kárpátiával, de az rockzene, a Beshodrom pedig világzene. így aztán nem lehet, és nem is kell összevetni.

valószínű, hogy nem ugyanahhoz a közönséghez szólnak. :)

2009. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thurston ***** válasza:
59%

Nagyon jól látod a helyzetet.


Az meg, hogy a Kárpátiával van-e baj vagy sincs, igényesség kérdése. Én például szeretem, ha egy zenén dolgoztak is kicsit, ezért képtelen vagyok az ő zenéjüket hallgatni.

2009. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod, össze lehet vetni, de akkor kizárólag a szövegekre kell koncentrálnod. Az pedig azzal járna, hogy okvetlenül véleményt kell mondanod a cigány-magyar viszonyokról, ami máris nem objektív, pláne nem tudományos írásműhöz vezetne.

Én hagynám az egész témát, talán ötven év múlva már lehetne pártatlanul írni róla.

2009. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!