Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a baja sok embernek Taylor...

Mi a baja sok embernek Taylor Swift-el?

Figyelt kérdés

máj. 2. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sikeres és nő. Tele van az eredményeivel a bulvár- és közösségi média is, így sokszor találkoznak a nevével olyanok, akik legfeljebb annyit tudnak róla, hogy énekel. Van, akit már az is frusztrál, hogy ugyanazt látja és hallja sokszor ismétlődően.
máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem az, hogy bort iszik és vizet prédikál.

Plusz az egész ember már lényegében egy két lábon járó reklám. Utálom a reklámokat.

máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nékem nincs bajom vele, de a dalai számomra sz@rok.
máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem csak az, hogy nem és sunázom (hanem Travis Kelce)
máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha a CO2 kibocsátása nem akkora lenne, mint egy kis országé, én le se szarnám annak a nőnek a létezését.

Igaz, hogy egy kétszínű nőszemély és nem is igazán tudja elrejteni. Ahogy az exeit meg be tudja dobni a szarba azt meg tanítani kellene. Ha ennyi szar kapcsolatod van, te vagy a probléma.

máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom irigylik a hírnevét, pénzét, sikereit meg hogy sáska mód fogyasztja a pasikat.
máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kedves Vezető ***** válasza:
53%
Nem is ismertem eddig.
máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!