Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel lehetne visszavágni...

Mivel lehetne visszavágni valakinek, aki lenézi az elektronikus zenét?

Figyelt kérdés
Van, aki "fake music"-nak vagy zajnak nevezik (utóbbi még éppen oké, mert elektronikus zajokból áll össze, de na...). Amikor én is hangosan hallgatom a zenét, azt mondja anyám párja, hogy "miért zajongasz órák óta?"... Én ugyan senkit se nézek le a zenei ízlése miatt, de magukat a zenei stílusokat se nézem le, néha-néha meghallgatok olyat is, amit amúgy nem szoktam, szóval én nem szidnék senkit/semmit ezért, csak úgy visszavágásból kellene valami szöveg, amivel "vissza tudok nyalni" azoknak, akik nyíltan lenézik az elektronikus zenét.

ápr. 16. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeretheti ugyanazt a zenei műfajt. Nem is értem mi kéztet téged erre, viszket a segged vagy mi van? Engedd el!
ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PMC Wagner ***** válasza:
76%

" Én ugyan senkit se nézek le a zenei ízlése miatt "


A kérdésed alapján viszont de lenézed. És elég tróger vagy hogy olyan hangosan hallgatod hogy anyád párját is zavarja. Basszki használj fülest vagy fülhalgatót

ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Visszavágni azzal tudsz, ha ilyenkor bosszúból felhangosítod... Az már másik kérdés, hogy jól járnál-e ezzel.
ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ízlésen hajba kapni a legalja. Házon belüli csendháborítás amit csinálsz. Lehetne jó zene is, teljesen mindeg, ha az ember a gondolatait nem hallja tőle órákig. Élből megbillent dolog magadnak is ordíttatni a zenét ennyire hosszasan, legalábbis józanul minimum fura.
ápr. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is füllhallgatón hallgatom, vagy becsukom az ajtót, ha azt hiszem, a többieket zaravni fogja a zeném vagy a podcastem. Mert pl. gyakran hallgatok embereket angolul beszélni, és van, hogy nem akarom, hogy a többiek hallják, mert lehet zavarná őket, hogy nem értik.


A kérdésedre válaszolva: "Ehhez is kreativitás és zenei tudás kellett, hogy a dallamot megírják, és úgy komponálják, hogy harmonizáljon, jó ritmusa legyen stb. Ugyanolyan nehéz egy ilyet megcsinálni, mint egy más típusú zenét." Talán én ezt mondanám a helyedben.

ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(ja, és azt tudom, hogy egy hegedűt pl. sokkal nehezebb megtanulni, de én most a zeneszerző szemszögéből mondtam ezt)
ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!