Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy ember személyiségéről...

Egy ember személyiségéről elárulhat valamit a zenei ízlése?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy van benne valami, de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok!

2023. nov. 11. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem igazán szerintem, attól még valaki DSBM-mel és Post Suicidal Black Metal kel és fekszik nem lesz sem öngyilkos, sem lelki beteg. Ahogy a grindcore-tól sem tömeggyilkos...

Ahogy aki klasszikust hallgat nem lesz okosabb az átlagnál(bár sokan azt hiszik).

Igazából független dolog az is, éppen olyan ízlés, mint az étel.

Közre játszik a környezet, a megszokás és a nyitottság is.

Nem véletlenül a rádiós zenék a legnépszerűbbek, mert ahhoz van hozzá a döntő többség.

2023. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igenis elárulja.
2023. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, de választ sajnos nem tudok adni rá. Alapjában véve azt gondolnám hogy igen, valamelyest jellemez minket a zenei ízlésünk. Hisz valami oka csak van annak, hogy megszeretsz egy-egy dalt.


Másrészt viszont itt vagyok én, aki mindig mindenben próbálja megtalálni a jót és a szépet, és a pozitív dolgokra koncentrál. Két lábon járó optimizmus vagyok, komolyan. Szerencsére az életem is rendben van, érzelmileg is stabil vagyok. Az egyik kedvenc dalom mégis az X/0 az AWS zenekartól. Ha megnézed a szövegét, az minden csak nem pozitív :D

2023. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Én például nagyon szeretem az Apostol együttest. Mégse szokásom érzelgősködni. Sőt, a legenda szerint pár éve egy buliban az "Olyat kúrunk, leesik az állad" mondattal szedtem fel egy bombanôt.
2023. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen is, meg nem is


erre a kedvenc példáim :

igen: [link]

nem: [link]


és ha szeretnél még ilyeneken elmélkedni akkor ajánlom a többi "what song are you listening to" videút

2023. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
49%
2023. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!