Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit adjak neki?

Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Májusban megyek Halász Judit koncertre. Pici korom óta kedvencem. Szeretnék valami különlegeset adni neki, hogy érezze hogy mennyire szeretem. Mindig felvidít engem, minimum ennyit megérdemel. Szerintem. Lehet furcsa ez egy 16 éves lánytól, de nekem nagyon sokat jelentene. Köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 22. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Semmit, senki sem szereti gyűjteni a semmitmondó kacatokat.
2023. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy én nem semmitmondó kacatot szeretnék adni, de szeretném valahogy meghálálni hogy mennyire felvidít engem. Ezért írtam ki a kérdést.
2023. márc. 23. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyat kéne adnod neki amit ő is kedvel. Pl: kedvenc színű kedvenc virágából, kedvenc könyvének detikálását, kedvenc ételét, vagy valami ilyesmit.


Utána elmondod neki hogy gyerekként nagyon kedvelted a dalait. És persze elmondod neki a kedvenc dalokat tőle. És azt is elmondod neki hogy mindig felvíditott amikor gyerekként nézted,ezért jöttél el a koncertjére és ezért adod neki...

2023. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Tegnap volt a koncert, és Jutka néni nagyon kedves volt. A koncert után leállt velem beszélgetni, adott autogramot és megöleltük egymást🥺
2023. máj. 21. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!