Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » T. Danny "Péntek" című száma...

T. Danny "Péntek" című száma copyright miatt lett eltávolítva?

Figyelt kérdés

Nem teljesen vagyok képben, csak annyit hallottam, hogy sokan meggyanusították őt azzal, hogy ellopta az "iSpy" című dal fő dallamát. Ezek után pedig mind Youtube-ról, mind Spotify-ról eltűnt a dal, csak néhány reupload marad fenn. Plágium miatt tűnt el a dal, vagy más miatt?


(Eszemben sincs vitát kirobbantani T. Dannyről, mindenki azt hallgat, amit akar, kérlek a kérdésre válaszoljatok!)



2022. aug. 14. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, az ügy miatt eléggé sok negatív kritikát kapott a dalra, amire úgy-ahogy válaszolt is. Lehet, hogy önszántából szedte le mindenhonnan, ha így van, akkor egyértelműen emiatt.

De én semmiféle nyilatkozatot nem találok erről sehol.


Én is csak itt hallottam erről az egészről:

https://www.youtube.com/watch?v=s-r99ss_7cg (08:54)

(Ha ez a komment segít valamit)

2022. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Én is pont innen hallottam róla, de a videó feltöltésének idején még fent volt a szám, ezért érdekelt igazán, hogy mi lett vele a továbbiakban.
2022. aug. 14. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!