Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az RTL...

Dozerman kérdése:

Mi a véleményetek az RTL Klubbon lévő Farm című műsorról?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Itt amúgy RTL-es emberek vannak akik óránként kérdezgetik ezt reklámozás céljából? :D
2016. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Elég baj ez a világnak,hogy ilyen műsorokra van igény.Ennyi a véleményem róla.
2016. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez nem a Viasaton ment régebben?
2016. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Megrendezett RTL-es moslék, ahogy a többi, tele véglényekkel. És vannak akik elhiszik, hogy nem megrendezett, nekik való.
2016. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Hol kérdezgetik óránként?

Csak mert most ment a tévében, ezért rákerestem a "farm" kulcsszóra, és van róla összesen 4-5 kérdés egész héten.


A Dani gyerek nagyon irritál, egy rettenet nagyképű, beképzelt, idióta, ostoba valami. Eleve nem volt szimpatikus, mert nagyon hosszú, csúnya feje van, meg a fogai... De ezekről nem tehet, és nem szabad a külső alapján ítélni. De ahogy viselkedik... gáz.

A szőke kislány, aki modell, szintén elég butuska.

A hosszú hajú Attila szimpatikus volt az elején, hogy öntörvényű, de már látszik, hogy ő is elég ostoba, és elég vágó, ahogy szerepet játszik.

A kutyás gyerek szimpatikus, meg a volt tűzoltó is.

Van egy szemüveges középkorú nő, ő értelmesnek tűnik.

Van egy csaj, nem tudom a nevét, a danival meg a modell csajjal bandázik, na az is elég bunkó.

Ja, és a tájszólással beszélő, rövid hajú lány. őt még nem tudom hova tenni. igazi vidéki, jólelkű, egyszerű lánynak tűnik. Neki nem való ez az ármánykodás.

2016. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Már látom magam előtt, hogy a fiatal, idióták ki fogják túrni az összes 30 feletti embert, aki talán még csinál is valamit. Utána átcsap majd a dolog szörvájvörbe, mert nem lesz aki kaját csinál, aki fát vág, aki foglalkozik a gazdasággal, és sorra hullanak majd el az állatok. Az ágyból se tudnak felkelni, nemhogy majd még több munkát csinálni (minél kevesebb az ember annál több az egy főre jutó meló). A kecskével aztán semmi bonyolultat nem kellett volna művelni, de még egy hét se telt el és már beteg lett. Csak félve merek arra gondolni, hogy mi lesz ha a tehén elkezd vajúdni... Ha ez így megy tovább, én remélem abbahagyják a műsort, mert ez állatkínzás.
2016. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Ez a mit mos itt "A Farm" -nak neveznek, nem az! Vagy is csak a neve/címe egyezik a valódi játékkal( ez a játék is olyan licens mint a BB, Talent, milliomos...stb játékok, ami több országban is fut).

Érdekes hogy milyen LUXUS -ban laknak, na meg a párbaj is. A párbajról csak annyit irnék, hogy a kiválasztott csak azonos nemű játékost vihetett ki magával, de ezt ne őgy gondoljátok hogy pl. a végére elfogytak a férfiak hanem megvolt adva egy minimum létszam ha azt meghaladták és pl ferfit szavaztak ki akkor mér nőt is kivihetett de ez csak túl a játék felén volt igy. Három ügyességi/ erönléti feladatból 2-t kellet megnyerni a bentmaradáshoz.

EZ a játék inkább egy VV ami a farmon játszódik, és nem sok köze van az igazi Farm játékhoz.

2016. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
71%

Szerintem túl nagy a feszkó ott bent. Nincs semmi közös program, "csapatépítés" vagy valami. Éneklés, zenélés, vagy valami vicces feladat. Minden mozdulatuk szavuk, csak egy megkomponált taktikázó valami. Én most azt figyelem, hogy ki lesz az első, aki tesz legalább egy őszinte gesztust.

Nem tudom. Így nagyon lehúzó az egész.

2016. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Semmi más, mint VV. Ugyanaz, már kezdik is az ágyjelenteket, a pucér fürdés a dézsában ugyanaz, mint a zuhanyozás volt, az állatokkal ugyanúgy nem törődik senki, csak zabálni, inni és asztalon táncolni akarnak. Az egész csapatnak a fele már ismert más műsorokból. Beltenyészet. És órákig képesek voltak a kutyán vitatkozni!
2016. márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Érdekes az hogy farmon vannak és "mégis sosincs semmi munkájuk", tisztelet a kivételnek. Figyeltétek tegnap mitmondott Dani mikor fel kelt és enni ment? "Most ebédre eszem meg a reggelimet" kb. ez volt a kijelentése, akkor jól birta az alvást. De azon besirtam mikor ezt mondta :" én reggel 6-tól délig vagy déltől este nyolcig dolgozom". Mikor reggel fel sem bir kelni, na meg hogy dolgozzon ugyan már csak szájkaratézni tudott mert még egy rendes csomot sem tudott megkötni. Végre elhúzott haza, de most már csak a társainak kéne akik ugyan olyan buta-bunkók mint ő volt.

Ahhoz képest alig van a farmon munka hogy a játék cime-a farm. Más műsorban a nullárol inditottak, a hazat kellet rendbetenni istállót, karámot, ólakat kellett épiteni az állatoknak csak ezután kaptak még több állatot sőtt még a kertipottyantóst is őnekik kellet megépitteni. Az esti műsor pedig arról szólt mit dolgoztak az nap, nem pedig hogy hogy unalmukban csak egymást szidják mint az RTL-en. Az állatvágás meg megvolt tiltva, nem pedig hogy meg itt már második nap 4 tyúkot levágta, ott engedély nélkül kollektiv büntetés járt.

..na mindegy hagyukk ez egy újabb VV, csak farmra kerrsztelve!

2016. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!