Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az egységes gondolkodás mihez...

Az egységes gondolkodás mihez vezet majd?

Figyelt kérdés

A médiában isten folyik a csapból, állandóan. Az interneten is: istenem, jézusom, stb... Nekem már ez a könyökömön jön ki. A Motiváció is elterjedt, nem csak itt, külföldön is! Az emberi gondolkodás mód megváltoztatása, mindenki egy "agyként" fog gondolkodni. Ez a fő cél!

És a filmek is mind motiváló jellegűek!


Más miért nem látja, hallja, mi folyik a médiában? Miért lett olyan nagy sztár benne isten? Mondom én ezt külső szemlélőként, aki nincs megkeresztelve. Én ezt jobban észlelem, miért sztárolják annyira, mint egy keresztény. Nekik fel sem tűnik, miért olyan nagy sztár benne isten.


És hogy miért akarják a motiválást és hitet rázúdítani az emberekre? Mert, ha mindenki egységesen gondolkodik majd, sokkal könnyebb lesz bennünket irányítani!


Amit a média művel hitközpontosítás, pontosan ez is ugyanazt a célt szolgálja, mint a motiválás!


Mindenkit megváltoztatnak egyszerre! És ezt, ha akarod, ha nem, mindenképpen elérik, mindenkinél! Mindenkin! Nem csak egy emberen.


És amit a média művel, az sosem vezet jóra, mert állandóan elhallgatnak tényeket, félrevezetnek bennünket, erkölcsi nevelésből, amit a műsoraikban sugároznak felénk, az sem ér semmit. Nálam a média megbukott minden szempontból.



2013. aug. 4. 02:27
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért nézem, hogy szórakozzak. És te? Mi a bajod azzal, hogy egy meglehetősen nagy vallás követőinek műsort csinálnak? Csináljanak előadást a fű növekedéséről? Arról csinálnak műsort, ami érdekli az embereket. Ahogy a játékoktól se lesznek az emberek tömeggyilkosok, úgy a médiától se lesz az ember istenhívő. Én ateista vagyok, de sehol se látom ezt a nagy keresztény média hadjáratot. Az adója 1%-os kicsit szemetszúrt, de elismerem ötletes volt. És a végéhez, elhallgatnak dolgokat, ha nem lenne, nem is tudnál a dolgokról.
2013. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!