Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemény? Mészáros János Elek...

Vélemény? Mészáros János Elek győzött

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
63%
Régen örültem ennyire valaminek :-))))) Ő érdemelte meg.
2012. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
24%
Nem ért rá ez a kérdés holnap? Elcseszted az estémet. Most akartam megnézni. Vessek magamra, kell nekem feljönni...
2012. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom ki az.
2012. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
89%
Én szinte biztos voltam benne, hogy a másik kettő közül nyer valamelyik, inkább nekik is drukkoltam. De szerintem mind megérdemelték, hogy nyerjenek, szóval ő is.
2012. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ő érdemelte meg a legjobban.

Jó jó, a Quantum XXL és Jennifer is jó, de mind olyan beképzeltnek tűnik, de János egyáltalán nem, sőt. nekem az elejétől kezdve ő a kedvencem.

Nagyon örülök hogy nem valami megcsináltceleb nyert aki minden 15-16-17 éves kedvence. facebookon is ilyet olvastam: ,,Ez magyarország. kiváncsi vagyok mit kezdenek a vinnyogó elekükkel -.-" írja ezt egy olyan 16 éves lány aki sp-t meg fluor-t hallgat. mellesleg az osztálytársam... na mindegy.

szóval én nagyon boldog vagyok hogy ő nyert vele együtt sírtam :) és nem igaz hogy csak a nyugdíjasok szavaztak rá. én 16 éves vagyok mégis mint mondtam ő volt a kedvencem. olyan tiszta és őszinte, és szerény az egész személyisége. ráadásul tehetséges is.. 100%-ig megérdemelte

2012. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom elképzelni, hogy ő kapta a legtöbb szavazatot. Szerintem a riválisai jobban megérdemelték volna az összteljesítmény alapján. A Csisz Tabánin kívül még egy méltó győztest sem produkált. Miféle karrier várhat rá? A Quantumban meg Jenniferben van valami lehetőség, de Elek nem hiszem hogy nagy karrier elé néz.
2012. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
38%
Ja, meg azért hozták ki győztesnek mert már elmúlt 40 éves és fél hogy már kifutott az időből? Hogyan tovább? Fellép párszor a Muzsika tv-ben meg a későbbi tehetségkutatókban vendégként? Tény, hogy nem benne van a legtöbb lehetőség a döntősök közül, és talán ez a győzelem a vígaszdíja, bár annak eléggé vaskos.
2012. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim válasza:
42%
Kedves 78 %, inkább te vagy a szánalmas...
2012. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
60%
Ismét nyert a lúzerfaktor... Megsajnálták a nézők... Én a másik kettő közül valamelyiknek adtam volna!
2012. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
52%
Én sokkot kaptam!Nem is gondoltam volna!A Quantum XXL érdemelte volna meg a győzelmet,mert azért egy hét alatt ilyen koreográfiát kitalálni és betanulni,a végén meg már kettőt az fantasztikus!Nekik van jövőjük,de Eleknek!Igaza van az előttem szólóknak,fél év és eltűnik a süllyesztőben!Dehát ez van!Imádlak titeket Quantum XXL!Csak így tovább!!!!!!!!!!
2012. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!