Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mire készül a média?

Mire készül a média?

Figyelt kérdés

Állandóan romantikus filmeket meg dráma filmeket adnak.

Egy műsorban mondták, hogy: Angyalok igenis léteznek. Meg, (ahogy kijött a viszkis): -Hogyan lett belőle megváltó. Ezt saját szavaikkal mondták a tv-ben.


Mintha mindenkibe azt beszélnék bele, hogy istenben higgyenek, mert muszály!!! És ezt egyre sűrűbben veszem észre a tv-ben.


Mintha a média tudná, hogy közeleg az armageddon, és mindenkit isten mellé akarna állítani. (Isten és Sátán végső harca).


2012. febr. 1. 18:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bevallom, hogy egy nap annyiszor hallom a tv-ben, hogy isten, hogy már elegem van istenből. Amúgy sem vagyok megkeresztelve, tehát nemis.


Szerintem meg nincs se isten, se sátán. Ezek mind mi vagyunk, emberek. És a bolygók a nagy ősi robbanással jöttek létre. (Dinoszauruszok, majomember, stb...)

2012. febr. 1. 18:28
 2/13 anonim ***** válasza:
*muszáj
2012. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg minek nézel tv-t?
2012. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy meg minek nézel tv-t?


Szilveszterkor megfogadtam, hogy soha többé, de mégis.


Egyébként a média van az emberekre a legnagyobb hatással. Ha ők azt mondják létezik, az úgy is van. Nemhiába nincs már egy horror film se a tv-ben, úgy mint régen. (Péntek 13, stb..).

2012. febr. 1. 18:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma egy elég h*lye világban élünk, ahol minden drágul, a fizetés meg csökken. A gazdag több pénzt kap, a szegényebb még kevesebbet. Pl: 28 ezret kaptam (segély), csökkent 6000 forinttal, nagyanyám nyugdíja 6000 forinttal nőtt. Most ki tart el kit? Az öreg a fiatalt, vagy fordítva?
2012. febr. 1. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy rohadt egy világban élünk. Szebb jövőt!
2012. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nem hiszem, hogy az RTL-nek meg TV2-nek az lenne a legnagyobb dolga, hogy erre vezesse rá az embereket.


Ez inkább azért van, hogy olyan sokszor hallod, mert a sok szar nyálas brazil szappanoperák ennyire csöpögősek. És mivel a dél-amerikai emberek vallásosak, így a sorozatokba is sok ilyen ehhez kapcsolódó dolgot hallhatsz. Az meg szerintem egyáltalán nem tartozik ehhez, hogy a viszkist lemegváltózták. :DD azt erősen metaforikusan értették.

2012. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az RTL meg TV2 hazudik és elhallgat dolgokat. Ezeken a tv adókon alig mutatják a Jobbikot. De a TV1-en leadnak róluk 6 perces riportot is. Volt olyan, hogy a nőnek ki volt takarva az arca az RTL híradóban, de a TV1-en ugyanennek a nőnek nem volt.
2012. febr. 1. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt tanuld meg végre, hogy írják helyesen a "muszáj" szót...
2012. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kötelező a Tv2-t vagy az rtl-t nézni.

Azért mondták ezt a viszkisre, mert már nem tudnak új témát kitalálni az esti fókuszba, így hát mindent meglovagolnak. Szerintem még min 2 hétig ő lesz a téma a fókuszban, aztán majd jön a Stoll András, ahogy számolják vissza a napokat a börtönből, majd 1 hónapig az, hogy mit csinál utána. Ha ő is megtér a börtönben, akkor biztos arról is beszámolnak.

2012. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!