Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 21:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
“az RTL Klub legnagyobb átverése! VV 4 kulisszák mögött, hogy tudja a kedves néző mit néz. 2007 decembere óta dolgozom az RTL Klub-nál, hogy milyen pozícióban azt nem mondom meg, amit leírok azok bennfentes információk és mindenki maga döntse el valóságtartalmát, leszögezem nem vagyok Olivér fan.Már a vállogatáson a bevállasztás előtt el volt rendezve, hogy a Rácz testvérek bekerüljenek a villába mivel van két nagyon jó „ismerősük”a stábban. A saját fülem--mel hallottam, hogy mondták: „te ugye akkor elrendezted a gépet, nehogy kibasszvelem a Gigiéknek be kell jutni, mindenáron, érted?” Egyébként a legtöbb nézői szavazatot a Fazekas testvérek kapták Gábor és István, de az sms-ek nem mérvadóak, ahogy a többi beszavazón sem volt az. Alekoszt már pl. korábban fölfedezték és nagy húzás volt az ő bejuttatása, hetekkel a beszavazó-show előtt hívták föl, hogy „bent van”és még ekkor adtak neki 100 eFt-ot normális ruhákra mert még arra selett volna pénze. Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökkenni a nézettség. Rögtön volt egy értekezlet és ott eldöntötték, hogy kiejtik az Olivért( lsd. : büntetés, az agydoki tanácsára lett ez a fajta bünti mert tudta, hogy ezzel nagyon ki fog készülni, majd az utolsó este Enikő üzenete), másrészt meg úgy kell összevágni az összefoglalókat, hogy megutálják a nézők Olivért. Ekkor döntötték el azt is, hogy májusban Rácz Béla lesz a vv 4 győztese és innentől olyan feladatokat fognak kapni amik „előnyösek” lesznek a Rácz testvéreknek. Ebben a lejárató kampányban Balázs nem akart részt venni ( nem is vett, a kihíváson vezetett utoljára műsort amikor közölte Olivérrel, hogy bünti lesz ), a Bucit meg sem kérdezték, Lilu pedig egy kis plusz juttatásért vállalta (a párbajon meg is dolgozott a pénzéért, le nem szállt volna az Anikó témáról). A játékosokat egyébként szerződés köti az RTL klub- hoz, amit ha megszegnek súlyos anyagi vonzattal jár pl. : Gina esetében, amikor elősször hangoztatta, hogy ki akar menni a riportba hívták és közölték vele, hogy ok. 3 milla lesz. Majd mikor a csatorna számára terhessé vállt ezt a szerződést módosították. Mint ahogy arról sem beszélhetnek, hogy a való világ előre megírt forgatókönyv szerint zajlik, minden egyes móka, konfliktus és kiborulás mesterségesen generált és a lakók titkos küldetésekben teljesítik azt. Minden egyes párbaj előtt a játékosok pon- tosan tudják ki fog visszajönni, ők tulajdonképpen amatőr színésznek szerződtek a csatornához.
2011. febr. 15. 21:01
 2/26 anonim válasza:
63%
Abban lehet valami igazság, hogy egy része előre meg van írva, de abban nagyon reménykedem hogy nem a cigány Béci nyeri meg...
2011. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Sejtek valami ilyesmi dolgokat, de nem tudom, hogy ez a forrás mennyire hiteles. Biztos néphülyítés, de sose tudjuk meg biztosan.
2011. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Ez szerintem hülyítés. Biztos, hogy valamilyen szinten manipulálva vannak, de nem így. Logikus a levezetés, de van 1-2 dolog benne, amiről biztosan tudom, hogy nem úgy van, de erre nem akarok kitérni részletesebben.
2011. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Jaja. Pl a mostani egészséghét is kinek kedvez? Ráczéknak mert ők olyan sportosak. Tiszta átlátszó, hogy most nekik fekvő feladatokat tesznek be.
2011. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy ez mind nem igaz.De amit az utolsó válaszoló irt , abban van valami...
2011. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom, mondjuk az elgondolkodtató, hogy amikor a testvéreket szavazták be, akkor tényleg a Fazekas ikrek vezettek, amikor viszont kimondták, hogy Gigi és Béci nyertek, nem mutattak százalékokat...vajon miért? Ezt nagyon nem tartom igazságosnak....Más beszavazókon megmutatták, hogy hány százalékkal nyert, aki bekerült, a testvéreknél viszont nem, ezt vissza is nézheti bárki még szerintem.
2011. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
jaj, ne dőljetek már be mindennek!! Ezeket nem tudják bizonyítani, 50-50% a valóságtartalma... És tuti nem Bécike nyeri majd....
2011. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz!!! Ne higgyetek el mindent!
2011. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
jól látom, hogy az eredeti kérdést törölték! Lehet hogy nem de én nem találom
2011. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!