Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csajok! Ti Enikő helyében...

Csajok! Ti Enikő helyében elmennétek a párbajra?

Figyelt kérdés
Tudom nem csalta meg őt Olivér Anikóval,de mondott neki olyanokat,hogy nekem kurv@ra rosszul esne ha az én pasim ilyeneket mondana egy másik nőnek és ölelgetné meg simogatná.
2011. febr. 5. 21:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha én Enikő lennék, össze sem jöttem volna Olivérrel :)
2011. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem:)
2011. febr. 5. 22:03
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy nem...rohadjon meg ott ahol van, és mire kijönne a villából fix hogy hűlt helyemet találná üzenet nélkül.
2011. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaza van az előttem szólónak. Simán nem mennék el, aztán ha kiesik majd megtudja mi van ha visszamegy meg egye a fene meg a bűntudat. Bocs de ha már azt mondogatja nyiltan Anikónak hogy simán lenne vele akkor miről beszélünk? Meg ahogy simogatják egymást az már rég nem a szeretethiányról szól.
2011. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyében biztos nem mennék el.
2011. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenkinek van még szerintem szeretethiánya a villában, ha most csak a fiúkat nézem és csak azokat akiknek párja van kint, akkor ott a Béci és a Gombi is...egyik se mondogatja más csajnak hogy bejössz, lennék veled dehát ott az XY..siralmas hogy ennyi tartás és tisztesség nincs az Olivérben..


Amúgy arról amit tvbe hirdet valamelyik újság, hogy Alekosznak menyasszonya van, mit tudtok??

2011. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Én sem mennék el!Sztem szemét dolog ez nagyon Olivér részéről!Szegény Enikő most biztos otthon sír.Olivér ezzel tönkretett 2 évet(ha jol tudom azóta vannak együtt)
2011. febr. 5. 22:16
 8/30 A kérdező kommentje:
[link] ezt találtam Alekoszról
2011. febr. 5. 22:18
 9/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm a linket kérdező!! ez azért furcsa nekem hogy ez csak most derült ki, hogy menyasszonya van. Meg egyáltalán Alekosz is hogy gondolta ezt?
2011. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nincs mit.Én bírom Alekoszt viszont undorítónak találom ahogy nyomul.Nem veszi magát észre,semmi férfiassat nem látok benne!Ha pedig igaz,hogy menyasszonya van remélem otthagyja őt a pics@ba.Örülhetne,hogy talált magának egy nőt.
2011. febr. 5. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!