Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki fogja megnyerni a Next...

Ki fogja megnyerni a Next Topmodell Hungaryt szerintetek?

Figyelt kérdés

Két Lilit tartom a legesélyesebbnek,de hallottam már olyan "kiszivárogtatást" is miszerint Cintia. Illetve ki a kedvencetek?

A "nem nézek ilyen szenny műsorokat" és társai kommenteket mellőzni szíveskedjetek,amennyiben nem érdekel,ne kommentelj egy vele foglalkozó kérdés alá.😃



máj. 13. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Valami képeket tehettél volna ki akkor meg tudnám mondani melyik a legjobb csaj
máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Remélem nem Cinti nyer. Idegesítő, tipikus hópihe. Egy rossz szó és már zokogva összeomlik. Életképtelen. Szerintem is a két Lili közül az egyik, ők nagyon jók. Illetve Gabit is nyomják, de remélem az se, mert eléggé nagyképű és egyáltalán nem szép.
máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első,a modellkedés nem feltétlen a szépségről szól,nem szépségverseny,egyébként Moritz Anastasia a legjobb csaj szerintem köztük,ha érdekel keress rá.
máj. 13. 01:09
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Cinti a legjobb,sztem ő nyer 27F
máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a Mészáros Lili, annak ellenére, hogy nem igazán favorizálja sokszor a zsűri. A top 5 szerintem, sorrend nélkül: M. Lili, J. Lili, Gabi, Vivi, Niki.

Nincs kifejezett kedvencem, olyan van, akiknél örülök, ha továbbjut, és olyan, akinél nem. A Cinti kieshetne már, se a catwalkja, se a fotók nem jók róla ált.

máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cintiről a fotók szerintem nagyon jók amúgy. Catwalk talán átlagos. M.Lili néha kicsit túlhypeolt,de tény,hogy jó Hawa újabban nagyon nyafka.
máj. 14. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mészáros Lili, 100%

2. lesz Jávori Lili, 3. Gabi

4. Niki, 5. Hawa, 6. Vivi, 7. Cinti

Nekem ezek a tippjeim.

máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Uhh, előző vagyok. Elkaptam itt egy mondatot.


"Cintiről a fotók szerintem nagyon jók amúgy."

Az összes fotója borzalmas volt. :D A "nagyon jó" az esetleg úgy nagyon jó, hogy Facebookon vagy Instán kedvelnék sokan, de mint modellt nézve, egyáltalán nem jó. :D

Egyébként teljesen realisztikusan nézve a műsort és a lányokat, Cinti amúgy borzalmasan tehetségtelen versenyző. Valahogy mindig úgy sikerül bent maradnia, hogy van valaki, aki még nála is rosszabb volt az adott héten. Csak szerencséje van, de egyébként ő és a modellkedés ég és föld. :D

máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!