Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a legszimpatikusabb és ki...

Ki a legszimpatikusabb és ki a legantipatikusabb a Next Top model Hungary-ből?

Figyelt kérdés

máj. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a legszimpatikusabb Hawa, aki nem szimpi az Gabi. De én biztos nem bírnék egyikkel se a versenybe maradni. Mindenki kibeszél mindenkit, kétszínűek emiatt én nem is voltam nagyon jóba más lányokkal.
máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Hawa és a két Lili szerintem tök normális. Gabi egy kétszínű, rosszindulatú perszóna. Panka ugyanez, csak ő e mellé még közönséges is, képtelen viselkedni. Amelyik ma közölte, hogy mi ettől nem lettünk olcsók (nevét nem tudom), de azok lettetek. Ha egy reménybeli díj elég volt egy ilyen fotóhoz, akkor őket ennyiért lehet megkapni. Nem szeretem Gabit, de tisztelem benne, hogy kiállt az elvei mellett, pedig benne volt az is, hogy akár haza is küldhetik ezért.
máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Anasztázia volt a kedvencem. Nagyon kedves lány, kívül-belül gyönyörű, átlagos 18 éveseket jócskán felülmúló élettapasztalattal és kitartással. :) És ahogy a zsűri mondta, neki a modellkedés nem ért véget a műsorral, attól még, hogy kiesett.

A lányok többségétől amúgy falra mászok, kb a két Lili maradt még, akik nem álltak bele fölösleg vitákba. Az összes többi lány és a sok vita az idegeimre megy. :D

máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!