Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ugye a BTS ből nem vonul be...

Ugye a BTS ből nem vonul be senki?

Figyelt kérdés
hallottam, hogy más idolok már vonultak be, de ugye senki nem tud olyan hírt, a BTS ből bárkinek is be kéne vonúlnia?

2018. febr. 1. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyikük se fog idén bevonulni, de előbb utóbb mindannyiuknak be kell majd vonulni.

Attól hogy idolok sajnos ugyanúgy nagykorú, koreai állampolgárok, így rájuk is vonatkozik a kötelező sorkatonaság.

2018. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :'(
2018. febr. 1. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Hahh Most megtanulják, hogy a táncika, ugribugri nem vezet semmire.
2018. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de ugye van rá esély, hogy nem? MÁrmint csak nem viszik be az összes férfit...ugye?

2.válaszoló, ha nem tetszik ne nézd

2018. febr. 1. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Max ha addig eltörlik a kötelező sorkatonaságot, de erre az északi szomszéd miatt nem sok az esély.

És de, ha nem fogyatékos az illető akkor minden férfinak be kell vonulni, ugyanúgy mint apáinknak. Ez nem jelenti hogy semmi hír nem érkezik róluk, és azt sem hogy akkor megszűnik a bts. Bemennek, letelik a szolgálat, kijönnek. Nem valószínű hogy bármikor is a frontra küldenék őket (ami jelenleg nincs is).


Első voltam

2018. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam
2018. febr. 1. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy állítólag Jin már 2019-ben bevonul, de ez még nem száz százalék. 35 éves koráig van ideje megcsinálni, de ha megnézed a többi idolt, ők általában még 30 éves koruk előtt elkezdik, hogy biztosan be tudják fejezni. (2 éves a képzés)
2018. febr. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb mindegyikőjüknek be kell vonulniuk és itt van, hogy ki mikor fog

SeokJin 2020

YoonGi 2022

HoSeok and NamJoon 2023

TaeHyung and JiMin 2024

JungKook 2026

2018. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Multkor azt olvastam, hogy kotelezo bemenni katonanak, egy igy van, viszont letezik ennek egy apro kis kapuja is, amit Psy is kihasznalt.

O nem vonult be, csak ugymond “kintrol segitette” a hazajat, azzal hogy informatikus volt vagy valami ilyesmi.

2018. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Benke Petra válasza:
Befognak volnulni de nem egyszerre az összes tag. Viszont lehet hogy ameddig hiányoznak a tagok lehet függesztve lesz a banda. Mármint hogy nem folytatják tovább. Pl a ZE:After bandában is így van. 2015-ben vonult be 2 tag és azóta függesztve van a banda. Saját döntésük lesz hogy a bandával mi lesz.
2019. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!