Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha esetleg valaki, ahogy én...

Ha esetleg valaki, ahogy én is utálná Ross Lynch-et, tudná jelezni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engem kifejezetten irritál ;)
2013. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nevetséges vagy...
2013. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jajj, te csak azér mondod mert a rajongója vagy! Ha nem tetszik, hagyjál a p***sába!
2013. szept. 15. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Te meg féltékeny vagy rá, mert sosem fogsz olyan jól kinézni. :D
2013. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na, az ilyenektől tudok fanlak menni, akik már rögtöna féltékenységgel jönnek..... ezt tartsd meg magadnak, engem nem érdekel az iylesmi. Melklesleg csak azokat kértem válaszolónak kaik nem szeretik ember!
2013. szept. 16. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tudod magyarázni, hogy mi a bajod vele?
2013. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az hogy a Diznire bazták egy rohadt nagy gyökér!
2013. szept. 17. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na figyi babám, lehet, hogy téged nem érdekelnek az "irigy vagy rá" szövegek, de engem meg az nem érdekel, hogy téged mi nem érdekel! Nos, lesz*rom, hogy érdekel, vagy sem, elmondom. Először is, énekelj el egy dalt feleekkora hanngal, egy pici tehetséggel, stílussal! Nézz ki fele ilyen jól, vagy legalább rendelkezz egy apró kis stílussal! Tudsz játszani legalább 5 féle hangszeren? Nem? Akkor tedd azt! Okozz örömöt és csalj mosolyt több száz lány arcára egy mondattal! Oh, drágám! Ez mind nem megy neked? Akkor meg ne szóld Őt le! Ha fele ilyen tehetséges lennél, fele ilyen jól néznél ki, na meg rendelkeznél egy kis ésszel, akkor ítélkezhetsz felette! Ha pedig nem igaz rád? Nincs jogod hozzá! Felőlem leszólhatsz, úgysem olvasom vissza, hívhatsz k**vának, b**inak, nem érdekel! És hogy téged se érdekel? Az se érdekel!:D
2013. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon találó az indoklásod... :D
2013. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes érvelés!! Adom a szót!! Végre egy értelmes ember , aki még merte védeni a fandomját!!
2013. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!