Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a Benjamin Lasnier?

Ki ez a Benjamin Lasnier?

Figyelt kérdés
Bocsánat, lusta vagyok utánanézni. Az összes Justin Bieber-es oldal a facebookon őt sztárolja, hogy jaj, milyen cuki,meg hogy jaj, "boybelieber",de személyszerint pont ráz a hideg,ha ránézek. Nem azért, nagyon nagyon szeretem Justint, de nem tudom, ki ez, vagy mit csinál. Színész? Énekes? Vagy micsoda? És ha már írtok, mondhattok plusz infókat is.

2013. jan. 24. 19:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
77%

[link]


ennyit találtam :) Valami gyerek(13 éves) aki nagyon szereti Biebert, és ő is videokat tesz fel a netre, gondolom, híres akar lenni :D

2013. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
63%
Belieber vagyok, de még sosem hallottam róla xd
2013. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
hát mondom hogy eddig én sem hallottam róla! és a 2. kommentet olvastátok a linkelt oldalon?? a csaj azt írja h a barátnője... szegény csaj...
2013. jan. 25. 17:23
 4/63 anonim ***** válasza:
81%

Én is Bieber-rajongó vagyok, de én is most hallottam előszőr ezt a nevet. Igen, a második válasz vicces. Tuti kamu :D

De ez a gyerek nekem nem szimpi :-/

Első voltam^^

2013. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
most néztem meg kb 3 videót... kérdezném: ez cuki? fúj! ráz a hideg a pofavágásaitól, de van olyan, amikor meg egyszerűen röhögnöm kell! hát, elérte amit akart. valamennyire híres lett. de inkább hírhedt...
2013. jan. 25. 17:33
 6/63 anonim ***** válasza:
egyetértek . nem értem mért tartják cukinak? ahogy Justint utánozza -.- második voltam
2013. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
94%

Na, én is rászántam magam, hogy nézzek róla egy videot, de végig se ment, annyira katasztrófális. Annyira szánalmas valakit így utánozni. Nem cuki. Nem tehetséges. Nem Justin Bieberes! Mert belőle egy van. Ne majmolják már, mert úgysem lesznek híresek-.-

Mindenesetre nekem baromira nem szimpi az"édes kis pofikája".

Első voltam :P

2013. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
egy a kérdés: van ember, akinek ez cuki? én ezen teljesen ki vagyok akadva. beszélnék vele. jól helyrepofoznám.
2013. jan. 25. 19:47
 9/63 Li ttle Blo gger válasza:
Kb. mint az a Matty B. vagy ki...xd
2013. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
jesszus... de ez még rosszabb is XD de tűrhetőbb. nem tudom miért, de engem ez a Benjamin lasnier ezerszer jobban idegesít
2013. jan. 29. 20:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!