Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretik ennyien...

Miért nem szeretik ennyien Zámbó Krisztiánt?

Figyelt kérdés
Ma lettem rá fogyelmes, hogy rengetek ember és facebook-os oldal kiírta, hogy ő essen ki, meg hogy milyen egy sz@r.. Nen értem miért.. Én már a castingon megszerettem a bukott diák miatt :) nem vagyok az apja rajongója, mert az apját nem szerettem, de őt csípem.. Tényleg ennyire nem szeretik az emberek? Minden véleményre kíváncsi vagyok :) 15\L
2012. nov. 3. 22:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

FOS A HANGJA

ennyi.

2012. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy ki ő, felőlem az angol trón örököse is lehetne, de a fejem fájdul meg az énekétől. Egyszerűen rossz. És ezt ő maga is tudja, ezért nyomja a "kinek vagyok a fia, de nem mondom ki a nevét, mert ki akarok lépni az árnyékából, de csak egy picit...", mert így legalább azok szavaznak rá, akik anno zámbó fanok voltak.


Személy szerint semmi értékelhetőt nem látok benne, semmi tehetséget..illetve nem többet, mint ami bennem van 2 feles után.

2012. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ne mondja nekem senki, hogy legelőször nem énekelt szépen..
2012. nov. 3. 22:11
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert tehetségtelen. Fut egy álom után, ami nem az övé. Sajnos ezen a héten is megúszta.
2012. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem mondom, de te kérdezted.
2012. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem énekel jól, de csak az apja rajongói viszik tovább. Ezért!
2012. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Jó persze, én kérdeztem.. De szerintem van tehetsége.. Azt sem értem, hogy a fenékrázós " Hát Erdélyben Miklós" Adélkát mért szeretik annyian? Már a táborban ki kellett volna esnie..
2012. nov. 3. 22:18
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

TÉNYLEG nem énekel szépen,még jól se.

amúgy is utálom az ilyen férfi hangokat,a herélt macskák jutnak ilyenkor az eszembe

2012. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy más is rossz, attól még a Zámbó gyerek sem lesz jobb.
2012. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát, ti tudjátok :D én azért remélem, hogy a legjobb háromba bejut : )
2012. nov. 3. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!