Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted is helyes Marilyn...

Szerinted is helyes Marilyn Manson?

Figyelt kérdés
Szerintem van benne valami oltári szexi kisugárzás! :)
2012. febr. 17. 17:10
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
12%
Szerintem egy idióta, műveletlen barom. Nem értem, hogy a lányok hogy tudják egy ilyen torzszülöttre azt mondani, hogy "helyes". Hát én még ha lány is lennék akkor sem mondanám erre hogy ez normális. Hát képzeld csak el, képes volt kioperáltatni az egyik bordáját, hogy le tudja magát szopni. Most akkor ebben mi a helyes!?
2012. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem:D Legalább a zenéje jó.
2012. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Hát, nem helyes és elég beteg dolgokat művel. De ízlések és pofonok:) Nekem pl a Green Day énekese, Billie Joe Armstrong a pasiideálom, és imádom őt:P
2012. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
27%

Abban mi a helyes, hogy a saját farkát bekapja?

...de te tudod... jó hogy nem azt írod édi :)

2012. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
A Heart shaped glasses klipptől totál beindulok. Nem élném le vele az életem, de egy éjszakára kipróbálnám.
2012. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
6%

Számomra nem túl szexi.

Meg hát nem igazán kedvelem, És a kinézete...jobb ha nem minősítem..

2012. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
16%
Még 1 ilyen ocsmány állatot mèg nem hordott a föld a hátan az biztos!!
2012. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Hát basszus! Ennyi itt a h.lye?? Na az ilyen emberek miatt csinálja az egész felhajtást. Kitaláció az összes ilyen rémhír, mint azis , hogy náci, sátánista, és hogy ő az antikrisztus. Csakhát ebből gyűlik a pénz. Azis megveszi az albumát, megnézi legalább egy videóját, akinek gyakorlatilag fingja nincs az egész bandáról, csak az ilyen hülyeségek miatt megnézi, hogy pl leszopta magát. Nem, nem azért operáltatta ki a lengőbordáit, hogy orálisan kielégítse magát, hanem mert megverték, és eltörtek. Kiskutyákat se dobott a nézők közé, hogy tépjék szét, és nem lőtte ki a heréjét sem az űrbe.

Abból is mekkora felhajtás volt, amikor idejött Mo-ra koncertezni. Tiltakozott az egyház, persze nem vette észre, hogy ezzel inkább csak felkeltette az emberek figyelmét: "Na mit csinálhat ez a Manson, ha így utálja az egyház?" Persze, hogy sokan kiváncsiak lesznek rá. Ezekhez még társul a metal zene keverése a mainstreamebb ritmusokkal, valamint a polgárpukkasztó kinézet. Kő gazdag, csak éppen a fél világ hülyének nézi. Egyébként én se kedvelem, a kinézetét pedig főleg!


Ja És elvileg tök intelligens, okos.

2012. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

Végre egy értelmes az utolsónak teljesen igaza van!Azt hittem már mindenki,elhisz mindent!Az a szomorú,hogy még ti szidjátok,kb. semmit sem tudtok róla!Egy nagyon intelingens ember,nem véletlenül csinálja azt amit,ha megértenéd a szövegeit és nem olvasnál szennyet akkor te is rá jönnél,de nem hiszem,hogy ez be fog következni!

Amúgy meg nehogy már elhiggyétek,hogy kivette a bordáját...

2012. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

De, ha intelligens és okos, akkor miért néz ki így?

[link]

2012. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!