Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV alekoszra miért nem raknak...

VV alekoszra miért nem raknak soha elég jelet a párbajozáshoz?

Figyelt kérdés
Egyszer FELLÖKTE LACIT is székestül !
2011. jan. 6. 04:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
mert Olivér haverja
2011. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
azért hát...ő az utánfutó
2011. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 Morfologus ***** válasza:

azért mer félnek a népszerüségétől...:D

Amugy ilyen Zsófiféléknek kell onnan elhúzni, aki fäszt se csinál...most arra bässzam az időmet hogy nézzem ahogy semmit nem csinál

2011. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:

igaz, tényleg uncsi zsófi is, ildi is

na de miylen már, hogy alekosz kirúgja laci alól a széket , aki beveri a fejét a falba; meg azt omndja ildinke, szégyellne veel még énekelni is (pedig sztem még sose volt oylan csinos nője, mint amilyen ildi - még ha unalmas is, alekosz együgyű, férfiatlan, nem volt gyerekszobája ..)

2011. jan. 6. 08:13
 5/95 Morfologus ***** válasza:
35%

Amit Lacival tett annak volt egy elég komoly előzménye, mérlegeld mielőtt elitéled miatta Alekoszt, hasonló esetbe benned milyen ideg lett volna, lenyelted volna a békát?

Ildi meg minden, csak nem csinos :)

2011. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 A kérdező kommentje:

mérlegeltem, ne haragudj..


ildi unalmas, egyszerű , hétköznapi lány, nincs kameraarca, de ne mondd már, hogy nem normális a testalkata. ..(főleg hogy aerobic oktató). igenis egész jól néz ki, átlagos lány. ne mondd, hogy bányarém, mert a nők többsége elég átlagos, sőt gyakran túlsúllyal küzd.


MÉRLEGELTEM .


előzmény ??????? basszus, összeült az egész főleg villa, zsuzsi és anikó kelt ki magából alekosz ellenében, és alekszo zsuzsi egyik beszólására alarat reagálni, amihez lacit használta szemléltetőszköznek. oylan jól sikerült, hogy felborította székestül.

Alekosz nem egy szellemi fogyatékos elvileg, hanem egy felnőtt, 32 éves férfi. bocsánatot kérni és megbeszélni a dolgokat iylenkor nem tud, csak szajkózni, hogy véleteln volt.. tudjuk , hogy véleteln volt, az emberek többsége mégsejutna el egy ilyen "baleset" lehetőségéig sem .


MÉRLEGELTEM.



botránynaknak tartom néhány megnyilvánulását, főképp a korához képest, függetlenül attól, hogy legalább csinál vmit (ő is .. laci is leköti a figyelmem, pedig a szónak ezen értelmében lehet, h "uncsi" v "nem showman" .

2011. jan. 6. 08:40
 7/95 Morfologus ***** válasza:

Nemértem miért háborogsz :) Alekosz föltaszitotta Anikót ugye? Gondolom láttad a felvételt lassitva is, mit szólsz Anikó reakciójára ami utána volt? :) Onnan ered. Lemondta őt mindenki előtt, holott semmit nem tett, benne volt az ideg!

Ildi...ne kezdjük el elemezni :)

2011. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 A kérdező kommentje:

laci mér tehet erről ?


ildi: elemezzük :)

2011. jan. 6. 09:08
 9/95 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ne nézd a műsort mert teljesen másképp látod a dolgokat mint az emberek többsége

Alekosz az egyik legintelligensebb ember ott és Lacinak nem tört be a feje:D



Ildi meg nem kövér de attól még semmi szép nincs benne

2011. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:

örülök, hogy te vagy a többség.


alekosz hol intelligens ?

2011. jan. 6. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!