Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » HAndrás tényleg alkohol...

HAndrás tényleg alkohol problémákkal küzd?

Figyelt kérdés

[link]


Elég sokan írják, hogy mostanában többször is ittasan indított élő adásokat, és állítólag a reddites posztban az élő adásból kivágott videóban is az alkohol problémái miatt volt ez a kirohanása.

Egy ideje nem nézem már a videóit, szóval nem tudom mi az igazság abból, hogy valóban alkoholista lett e vagy sem.

Régebben szerettem, de egy idő után elment a sznob önfényezésbe a tartalma, így kb. 1+ éve kikövettem.


2023. jún. 4. 01:50
 1/2 K.O. ***** válasza:
nem tud karomkodni, meg orditani is csak halkan, visszafogottan, sztem ezert feszult, nem tudja kiadni.. es ettol hiheto hogy iszik..
2023. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dühkitörései vannak és nárcisztikus. Nézd meg a nagyon régi videóit, amiken dühöng. A kommentelőin is sokat idegeskedik. Szerintem is lehet, hogy ezek miatt idegnyugtatónak iszogat. Tudja, hogy zavarják a kommentek, mégis mindig elolvassa azkat és visszaszól. Attól is mindig ki van akadva, ha megszólják más videósok. Bújja a fórumokat kutatva, hogy ki mit ír róla. Múltkor egy reddit post alatt írt vissza mindenkinek, de a thevr-t bevédte, mert úgy látszik nem tudja, hogy ők is csípősen megszólták már korábban párszor a saját happyhour "műsorukban" (persze szokás szerint név nélkül, de egyértelműen utalva handrasra). Úgy látszik, handras sem jut el mindenhová. Ide, a gyakorira sem.
2023. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!