Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet a címe a könyvnek?

Mi lehet a címe a könyvnek?

Figyelt kérdés
Nehéz az embernek felnőnie. Gyerekként sokan ábrándozunk róla, milyen volna bejárni a hét tengert, vagy megküzdeni mitikus lényekkel. Ahogy aztán cseperedünk, egyre inkább szürkül be a világ és egyre kevésbé hiszünk a mesékben. Főhősünk is épp feladná, megelégedne egy tisztes élettel és egy sikeres felvételivel. A románcról is lemondott már, hiszen élete szerelme legjobb barátját választotta. Aztán mikor a legkevésbé számít rá feltárul előtte egy új világ, ahol legvadabb álmait is megvalósíthatja. De mire megy egy fiatal a korlátlan hatalommal? Mire fogja ezt használni, talán felkeresi egy képzeletbeli birodalmat?

2016. okt. 10. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehogyan sem találom.. Tehát bármi.. :D :/

Próbálj meg misztikus - sci-fi kategóriákban nézelődni !

2016. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tipp csak Grossman A varázslók?
2016. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is A varázslókra tippelek, de azért ez elég ködös leírás. (Mintha a Rómeó és Júliát úgy jellemeznék, hogy "A főhős egy szerelmi csalódás után véletlenül találkozik a későbbi feleségével.") Ez valami verseny része?
2016. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez A varázslók lesz, az egyik kedvenc sorozatom. Amúgy ha verseny, akkor elég tetű dolog itt kérdezgetni...
2016. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

ez egy kvíz, és a szabályok szerint bárhol lehet kérdezni, kutakodni.

A varázslóknál a főszereplő összejön a lánnyal, akibe szerelmes, nem? itt meg azt írják, hogy élete szerelme legjobb barátját választja.

egyetértek, elég általános a megfogalmazás...

2016. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon szerelmes az osztálytársnőjébe (aki a legjobb barátjával jár), de az istenért sem jut eszembe a neve...
2016. okt. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
köszi szépen :) én is egyre többet olvasok róla és ez lesz az! :) olvasási listára is tettem :)
2016. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Lehet hogy a szabályok megengedik, hogy bárhol kutakodj. De azt is kimondják, hogy nem ronthatod el másoknak a játékot: nem utalhatsz rá, hogy "ez a kedvenc könyvem", nem írhatod le a címeket a kommentekbe például. És te itt és most pontosan ezt csinálod, ami szabályellenes.

Amikor a játékosok a keresőbe beírnak kulcsszavakat óhatatlanul a te kérdésed lesz az első, amit a google ki fog dobni nekik. Ezzel igenis elrontod mások játékát.

Már korábban is volt egy ilyen (nem tudom te voltál-e vagy más), és akkor jeleztem a játék vezetőinek a dolgot. Azt mondták látják, tudják, nem örülnek neki, de nem tudnak mit csinálni, mivel anonim a kérdező...

Nekem is fel kellett kutatnom ezt a kérdést, háromszor is kidobta a te kérdésedet itt, de direkt nem néztem meg a válaszokat, amíg rá nem bukkantam a megoldásra (ugyanis rá lehet bukkanni!) a játék lényege a keresgélés, kutakodás. Nyilván amit te csináltál, az is egyfajta kutatás, de ezzel mások játékát elrontod közben.

2016. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legelején Juliába szerelmes, de bizonyos okok miatt nem lesz belőle semmi. Akivel össze is jön, az Alice.
2016. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!