Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a véleménye a követke...

Kinek mi a véleménye a következő könyvekről?

Figyelt kérdés

- Maximum Ride sorozat

- Hűvösvölgyi suli (most kezdtem el az 1. részét)

- DAC (tervezem, hogy majd olvasom, de kíváncsi lennék a véleményetekre is)

Légyszi, senki ne írjon Spoilert!



2013. dec. 26. 13:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És még egy könyvről! A Twist Olivérről szeretnék még kommenteket olvasni :)
2013. dec. 26. 13:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Twist Olivért olvastam,a rövidített verzíót, tetszett, jó könyv. :)
2013. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Én most olvastam a DAC-t, és szerintem egy kicsit Szent Johanna gimi koppintás, de ha szereted sz ilyen stílusú regényeket, akkor olvasd el, de nem egy irodalmi mű, például szerintem szörnyen van megfogalmazva
2013. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
A twist oliver roviditett valtozata jo, de az eredeti nem gyerekeknek valo. a huvosvolgyi suli nagyon jo, a DAC meg jobb. Hasonlit a szent johanna gimire mind2, de azert kulonlegesseguk is van. szerintem nagyon jo konyvek. Nyugodtan olvashatod. :)
2014. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A Maximum Ride szerintem nagyon jó könyv (kedvencem a SZJG-vel együtt). A hűvösvölgyi sem rossz, a DAC-ot még nem olvastam.
2014. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Virág88 válasza:
A Hűvösvölgyi suli szerintem olyan mint az Szjg. Elég hasonló a kettő,de szerintem az is jó. Van egy olyan barátnőm aki az Szjg-t és a Hűvösvölgyi s. is olvasta,de neki az utóbbi jobban tetszett.
2014. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Maximum Ride az egyik kedvenc könyvem,bár még csak az első kettő könyvet olvastam.Van aki olvasta a hármat?

Mi lesz annak a vége?

2014. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Twist Olivért én is olvastam, de a "rendes" változatot, nem a rövidítettet. Nekem nagyon tetszett, ez az egyik kedvenc klasszikusom! Kicsit hosszú, kicsit nehéz, de megéri! :D
2014. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Hűvösvölgyi sulit ismerem, első három részét olvastam, a negyediket még nem.

Az első és második része nagyon-nagyon jó volt, kifogásolhatatlan. :)

Viszont a harmadik része nem annyira tetszett.. Többet vártam az írótól, mint hosszúságban, mint tartalomban. Viszont most fogom megvenni a negyedik részét, ami tudtommal 416 oldal, és azt mondják, hogy nagyon jó. Hát, majd meglátjuk :)

12/L

2014. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező, a Hűvösvölgyi sulit semmiképpen sem ajánlom. Fogalmam sincs, hogy hány éves vagy. :) De egy olyan sorozatról beszélünk akinek az írója egyáltalán nem ért a kamaszokhoz és a tetejébe még egy 5 éves gyerek szintjén kezeli őket, a 9-12 éves korosztálynak többnyire tetszik, de ezt is csak annak tudom be, hogy hívogató a borítója és nem olyan tapasztaltak könyvel terén. Ha mindenképpen magyar nyelvű, fiatalokról szólö olvasmányt keresel akkor a Szent Johanan Gimi sokkal színvonalasabb és hiitelesebb
2014. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!