Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Észrevettétek hogy a nem...

Észrevettétek hogy a nem hivatalos írók gyakran milyen furcsa dolgoknak néznek utána?

Figyelt kérdés
Például én is az vagyok,és az EGYIK leggyanúsabb dolog amire szükségem volt,az volt mennyi belső szervet távolíthatunk el az ember testéből úgy hogy az még rövid távon életben maradjon...apám napokig nem nézett a szemembe.Szép idők.
2013. aug. 11. 17:06
 1/6 anonim válasza:

szerintem a hivatalos írók még több furcsaságnak néznek utána:D

én is minden baromságnak utána járok hogy hihető legyen amit írok még ha csak kevés olvasóm is van:)

2013. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont hogy akik csak kedvtelésből írnak, sokszor nem néznek utána, miről is írnak. (Nem mindenki. Tisztelet a kivételnek.))

A hivatásos íróknál alap dolog, hogy kutatnak, akár hosszú időn át, hogy hiteles legyen.

2013. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 őszintén szólva én ennek az ellenkezőjét tapasztaltam:)Persze aki facebookra tartogatott szerelmes idézeteket ír az nyilván nem fog utánajárni a dolgoknak,mivel nem is igazán érdekli az írás maga,és persze nem mindenki tud hibátlanul felépíteni egy történetet,de nem is az információszerzés komolyabb oldaláról beszélek:)Minden író akivel eddig beszéltem(rengeteg)mesélt sok ilyen esetről.Egyik általános iskolás barátom is írt regényeket és olyanokra keresett rá hogy:legjobb helyek a hullák eltemetésére,Hitler kapcsolata az okkultizmussal,mi a kriptozoológia és így tovább.
2013. aug. 11. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, amit leírtam, bár lehet, hogy csak sok rossz írásba futottam bele. :)

Egyébként nekem is van egy ismerősöm, aki komolyan veszi az írást, és mindennek utánanéz, köztük hasonló furcsa dolgoknak is.

(2. voltam)

2013. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom, mint a második válaszoló. A többség nem néz utána semminek, vagy hülyeségeknek, a lényeget hanyagolja. A profik között van erősebb kutatás, vagy azoknál az amatőröknél, akik komolyan veszik. Szerintem te vagy szerencsés, hogy lelkiismeretes amatőrökkel vagy egy ismeretségi körben.

(Lassan tíz év alatt találkoztam olyannal is, aki az utolsó szögig megtervezett egy nyolc kilóméteres űrcsatahajót térképpel, műszaki rajzzal és belső szabályzattal; illetve a másik véglet az volt, aki kardozós-hentelős fantasyt írt, de azt sem tudta, mi fán terem egy kard, csodálkozott, mikor felvilágosították, hogy az nem egyenlő a tőrrel, és másképp is kell fogni, forgatni. Az utóbbi véglet felé tolódik az eloszlás csúcsa. Az ilyenekről tudok viccesebb történeteket.)

2013. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ami a kérdésben van megfogalmazva szerintem egyáltalán nem furcsa, sőt ennek utána nézni sem furcsa...legalább errefelé.
2013. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!