Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az a fantasy regény...

Melyik az a fantasy regény amin sírtál?

Figyelt kérdés
Nekem a Gyűrűk Ura volt olyan,meg a Szilmarilok
2013. jún. 27. 14:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Harry Potter Dumbledore halálakor :(((((
2013. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
csak én nem sírtam a Harry Potteren?
2013. jún. 28. 10:10
 13/29 anonim ***** válasza:
Én is, előbb irtam(az előző)
2013. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
sorry, félreolvastam :D
2013. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Semmi baj.De szerintem nem lesz még egy olyan könyv,amin úgy fogok sírni,mint a Gyűrűk Urán.5-6 fejezetet végigbőgtem :(
2013. jún. 28. 16:19
 16/29 cathilina ***** válasza:
Darren Shan vámpíros sorozatából én négy kötetet bőgtem végig. Ehhez képest a Gyűrűk Ura semmi, azon csak akkor sírtam, amikor Galadriel elmondja, hogy Frodó küldetésétől függetlenül Lórien el fog pusztulni, Théoden halálakor, a Gyűrű pusztulásánál és a végén, mikor elhajóztak Szürkerévből. A Szilmarilokban az alqualondei testvérmészárlásnál, a Nirnaeth Arnoediad alatt illetve Gondolin bukásánál sírtam. De egyébként is amilyen nehezen sírok általában, könyveken olyan könnyen megy, még Neil Gaiman Sosehol című könyvében is sírtam, mikor Vadász meghalt.
2013. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Hú,hát akkor én még kevés könyvet olvastam a műfajban.A Gyűrűk Urán Akkor bőgtem,mikor Boromir haldoklott,amikor Théoden meghalt,amikor Aragorn meggyógyította Éowynt,Amikor Faramir meg Éowyn összejöttek,meg hát a végén is.A Szilmarilokon a végén is sírtam,meg amikor Feanor meghalt.az Eragonon meg madnem elpityeredtem,de azért mert Brom haldoklott...
2013. jún. 28. 20:43
 18/29 A kérdező kommentje:
Ésa Hobbit végén is sírtam.Amikor Thorin meg Bilbó elbúcsúztak egymástól :,(
2013. jún. 28. 20:50
 19/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, én kétszer sírtam könyvön, Gandalf halálán és a Germinalban a bányaló halálán. Illetve egyszer még igen sokat kellett pislognom, hogy ne könnyezzek, de már meg nem mondom, melyik könyvben és hol. Én vagyok érzéketlen?

(Kövezzetek meg, de a Harry Pottert a negyedik részig olvastam, ahol Cedric halála szerintem kifejezetten... vicces. Tovább nem olvastam, akkoriban még nem adták ki az ötödik könyvet, azóta még nem gyűjtöttem elég erőt, hogy elkezdjem.)

2013. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Hehe,én nem sírtam egy Harry Potteren sem.Mondjuk lehet hogy csak azért mert akkor olvastam mikor negyedikbe mentem....nem tom.
2013. jún. 28. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!