Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a könyvemről?

Mit gondoltok a könyvemről?

Figyelt kérdés

A címe A vámpírok háborúja

A lényeg,hogy egy lány azzal, hogy könyvet ír, megnyit rengeteg kaput a vámpíroktól az ő világába, ahol az élelemért háború indul

Egyelőre még csak atörténet van meg de kiv

áncsi vagyok, érdemes-e folytatni?


2011. máj. 30. 19:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A történet nem rossz, de hogy el akarjam-e olvasni, azt nagyban befolyásolja, hogy milyen a mű hangulata, hogyan írod le. Horror, vígjáték, romantikus vagy tipikus fantasy kalandregény? Enélkül nem tudom megítélni, de érdekes a történet, sok minden kihozható belőle.
2011. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszi a választ


Én inkább fantasy-nak szánom

2011. máj. 31. 07:37
 3/30 anonim ***** válasza:

Nem rossz.

Inkább lehetne horror is szerintem.

De ha fantasynak irod úgy is jó.

2011. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
Nekem tetszik az ötlet, és szerintem is fantasyban kellen megírnod! :)
2011. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:

Szia!

Nekem is tetszik az ötleted:) magamtól ilyet ki nem tudnék találni, az is biztos:D

2011. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A gond csupán az, hogy a világ mára megcsömörlött a vámpíros történetektől ;)
2011. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, én biztosan elolvasnám! Az viszont tényleg igaz, h túltelítődtünk a vámpíros sztorikkal... de ezt azért nagyon elolvasnám!Mellesleg tényleg fantasyba megírva lenne az igazi. Sok sikert hozzá, és ha úgy döntesz h felteszed netre, akkor linkeld be ide is! Nagyon kíváncsi vagyok rá!
2011. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz írni, és komolyan gondolod, nem csak a Twilight-mánia hozta ki belőled, akkor valami más témát válassz. Persze a 13-15 évesek elolvasnák, de senki nem vesz komolyan egy ilyen "könyvet". Jól mondta az egyik hozzászóló, rengeteg van már ezekből, unalmas. Egyiket sem lehet megkülönböztetni a másiktól. De ha gondolod, írd le bővebben a történetet, úgy jobban meg tudjuk ítélni. Illetve részletet is közölhetsz, hogy meg tudjuk mondani, elég igényesen fogalmazol-e. :)
2011. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jún. 24. 12:34
 10/30 Dolorien válasza:
a fő kérdés, hogy a vámpírok iránti "vonzódásod" miért alakult ki. Mármint, hogy a mára elkorcsosult vámpírokért rajongsz, pl. a tvájlájt, ahol CSILLOG, és annyira jószívű, hogy inkább nyuszikat csapol, vagy minden vámpíros könyv alapjáért, Bram Stoker Drakulájáért? Nos ha utóbbi, akkor lenne értelme megírnod, mert ha jól sikerül, az feltűnik másoknak, hogy "hé végre valaki a mai világban, aki igazi vámpírokról fantáziál", és talán még nyomtatásba is kerül. Egy kis tipp, hogy rögtön vágj a közepébe. A kezdeti izgalom ösztönzi az olvasót, hogy továbblapozzon. De mindenki a maga útját járja, szerintem először jegyzetelj, hogy mik a főbb jellemzői a könyvnek, majd meglátod, érdemes-e belevágnod, és hogy a legnehezebb dologra is képes vagy-e: elkezdeni.
2011. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!