Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszanak még cod ghostal?

Játszanak még cod ghostal?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni a cod ghostot vagy inkább cod mw3

2015. nov. 13. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A Ghost újabb mint az MW3! Te az Adveced Warfare-ra gondolsz. Szerintem megéri megvenni, nézz körül jó fogáson, nem muszáj újan megvenni. Amúgy pont a Ghost-ot nem játszottam Én sem (akkor volt rossz a régi gépem, mire meg összeraktam az újat arra megjelent az AW). Úgyhogy tervezem megvenni Én is. Simán megéri! Főleg aki szereti a CoD-ot annak meg mindenképp ajánlott!
2015. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Javítás: Advanced Warfare
2015. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az aw-re gondoltam hanem amit irtam tudom hogy régi a játék de nekem most edig az aw után megszünttek a szemembe a codok tehát a bo3 az nem cod az valami titán fall cucc én jobb szeretem a régi codokat
2015. nov. 13. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, a BO 2/3 az már valami ritka szar, de legalábbis nem CoD! Az AW az még bejött. Állítólag a következő CoD az vietnámos lesz. Már várom!

A Ghost-ot meg a helyedben megvenném, mert az még CoD a javából az tuti (ahogy nézem a gameplay-eket). Mondom, nem muszáj újan, jó fogáson biztos találsz!

2015. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik CoD-al játszanak még.
2015. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket
2015. nov. 13. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy vedd meg a BO3-at.
2015. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem az nem tetszik. De Köszi hogy irtál :)
2015. nov. 14. 05:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!