Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Menne a gépemen az Assassin's...

Teremi2519 kérdése:

Menne a gépemen az Assassin's Creed 2 és a Brotherhood? És melyik van jobban optimizálva?

Figyelt kérdés
Intel Pentium 4 3.00Ghz, 1GB RAM, Ati Radeon HD 2600 XT AGP (512mb). Win Xp Proffesionom van.

2015. jan. 8. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem közepes beállításokkal, élsimítás nélkül, 1024x768-as felbontással jól futnának, bár nem ártana egy két magos processzor és még 1-2GB RAM. Amúgy a 2 valamivel jobban van optimizálva. (Tapasztalat)
2015. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű hogy élvezhetően elfutna.
2015. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem futna kellemesen, még az első rész is szaggatna. Az AC2 kicsit jobban van optimalizálva, de egy jó processzor nélkül (bőven elég egy jobb Core2duo vagy egy átlagos Pentium G) akadozni fog!


Nekem Core2Duo E6300 1.86 Ghz-vel szaggatott (igaz végigvihető volt, nem volt halálos)

2015. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vandor95 válasza:

Sziasztok!

Valakinek eredeti revelations/brotherhood van itt? Multis csapatot szeretnék összehozni :)

2015. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!