Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a Gran Turismo 6?

Gunther99 kérdése:

Miért nem megy a Gran Turismo 6?

Figyelt kérdés
PS3-ra vettem meg a GT6-ot. Letöltöttem a játékot, de amikor el akarom indítani, mergjelenik egy ablak ezzel a szöveggel: "Update preparation in progress. Please do not switch off the system while the HDD access indicator in flashing." Ezután az ablak eltűnik, majd újra megjelenik és utána egy felirat jelenik meg: "An error occured during instalation." Miért írja ezt ki, és hogyan tudnám elindítani a játékot? Előre is köszönöm! :)

2014. dec. 23. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges:

1. Wifin keresztül csatlakozol. Dugj a gépbe egy Ethernet kábelt ,különben nem fog működni a GT6 patchelés.

2. Törölj le minden GT6 adatot a gépről! A lemez első berakásánál (ha van internet kapcsolat), valami olyasmit ír ki, hogy "Found Version 1.13" (ez a legutóbbi verzió), akarod-e installálni? Ha igen, elkezdi telepíteni sorban a patcheket. Ha az első rész lejött, a második letöltését szakítsd meg a O (Kör) gombbal! Indítsd el a játékot, itt újra figyelmeztet a patchelésre, megint nyomj neki Kört. Be akar jelentkeztetni a PSN-re, megint nyomj neki Kört. Most a játék főmenüjében az 1.02 számnak kell állnia a bal felső sarokban. Így már tudsz vele offline játszani. Ha online is akarsz, az már bonyolultabb.

2014. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!