Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kéne kicserélni a gépemen,...

Mit kéne kicserélni a gépemen, hogy jobban menjen rajta a battlefield 3 (többi lent)?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHz


32 bites Windows 7


Memória: 2 GB RAM


Videókártya: NVIDIA GeForce 8600 GT


Alaplap: Asrock(ilyen sárga részre volt ráírva) és még az volt ráírva, hogy Dual Chamel DDR II. 1066 és AliveNF6P-VSTA meg valami AM2+ Quad Core CPU (ezek voltak ráírva)


A játék multin általában 10 és 20 Fps között ugrál

Nekem elég, ha alacsony grafon megy a játék, csak működjön minimum 30 Fps-el. És ha lehet megírnátok, hogy ez mennyibe kerülne szerintetek? Köszi.



2014. jún. 6. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent sajnos. Kellene egy erősebb proci, egy erősebb videókártya, és még kb 1 gb ram. Ha a 30 FPS-hez ragaszkodsz, akkor nem kell über hardvert venni, de ezeknél sajnos erősebb dolgok kellenek.
2014. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk mennyibe kerülnének az új cuccok, ha az árhoz még hozzáraknánk a mostani cuccokat? Nagyon szeretnék játszani a játékkal, mert nemrég szereztem meg ingyen és mindennél jobban ezzel szeretnék játszani.
2014. jún. 6. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
a proci kb 20-30k, a ramok 10-15, attól függ, hogy ddr hányas.. a videókártya is 30 körül lenne. De lehet, hogy olcsóbban össze lehetne hozni..
2014. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a ram ddr 2, mert még az alaplapnál is oda van írva.
2014. jún. 7. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a videó kártyával nem értek egyet az előttem becsesen, és normálisan válaszoló felhasználóval szemben, kb 20-25ből kitudod hozni cdgalaxison, videókártya ügyileg a 30 FPS-t. Egy dolgot mondok. Nekem 2GB-s Geforce 630-asom van. Ne ezt vedd. :D Nem azért mert rossz kártya, nagyon is jó, de a BF3-at nem fogja stabil 30 fps-el vinni.
2014. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, viszont használtan már lehet kapni pl. HD7850-et is, amd-s vagyok, szóval nvidia ügyileg nem tudom.. :D
2014. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!