Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi legyen a nevem?

Mi legyen a nevem?

Figyelt kérdés

Minecraftozni fogok de nem tudom mi legyen a nevem... ma az a kis kreativitásom is otthagyott...>.<

Valami ötletes nevet írjatok nekem légyszi!!

Ja majdnem elfelejtettem!! Lány vagyok szóval valami lányosabb nevet írjatok...:DD

Lehetőleg kíméljetek meg az olyan mókamesterek akik olyanokat írnának mint pl.: Fast fox...

A normális válaszolóknak pedig köszönöm!! ^^



2014. márc. 29. 19:03
1 2
 1/11 nincsnevem:) válasza:

Lány és szereti a játékokat :OOOO


Vegyél fel skype-on :D Kofi2461

2014. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kularozi
2014. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Beautiful Girl

Szép vok pusszancs

Puszikanyuszika

Playboygirl

Parasztleányzó

Szépség

Nyanyimanyi

Tiktaktiktak

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2014. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3...:DD kis mókamester...;) lehet, hogy én vagyok a válogatós... de nem lesz az a nevem, hogy playboygirl...xDDD

mondjuk lehet, hogy egy animéből fogok lopni egy kis nevecskét...:D De azért jó volt az a válasz!! :p a tiktaktitak-ot lehet használom...xDD

... Na jó nem... marad az anime...

2014. márc. 29. 19:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha valakinek van valami jó ötlete akkor azt írja meg légyszii!! :D
2014. márc. 29. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:

AkiraYa


AkiraKa


Aime


Chery


Szikra


Na ? Valamelyik ?

2014. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :D Aimi lett...:3

Majdnem Aime..*-* még egyszer köszi mindenkinek!!

2014. márc. 30. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó :D Örülök h tetszik :D Jó választás ... Aimi
2014. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
mondjuk válaszd a saját kereszt neved valamilyen más nyelven pl. kiválasztod a saját nevedet becézve és azt használhatnád pl: angolra fordítva.
2014. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ooh ez nekem is eszembe jutott csak a becenevemet nem nagyon tudom más nyelvekre lefordítani :) Aztán eszembe jutott hogyha egy betűt megduplázok akkor egy japán szó jön ki belőle és abból már könnyű volt angolra lefordítani (mivel angolul és japánul is beszélek ^^ ) Ezt egy másik játékban használom de nagyon hasznosak voltak a válaszok ! Köszönöm mindenkinek <33 és persze megy a zöld kéz ;)
2015. aug. 5. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!