Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 4-ben mi az a...

Call of Duty 4-ben mi az a Tunkolás?

Figyelt kérdés
Eddig Call of Duty 2-n játszottam,de ott az,hogy lekövetnek a falon az már WH-nak számít. Elkezdtem a Call of Duty 4-et és ott arra lettem figyelmes,hogy kiugrik a fal mögül ahol egy másik fal van (átlőhető fal) és a mögött a fal én vagy és lelő. De hogyan követ le ? Ugye ez HQ mód és az UAV csak fél percig tart. De azt mondják,hogy nem csalás. Akkor mi az a tunkolás ? A válaszokat előre is köszi!
2012. aug. 2. 13:26
 1/4 anonim válasza:
Tunkolásnak azt nevezik, ha valaki egyhuzamban kiüríti a tárat az ellenségre, nem törődve azzal, hogy a fegyver visszarántása (recoil) miatt csak az első pár golyó ér célba.
2012. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha pedig falon át szed le valaki, úgy hogy nem volt oka azt hinni, hogy ott vagy, akkor az nagyon szerencsés, vagy tudta hogy ott vagy (WH/AIM)
2012. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tunkolni a falat lehet.

ha valaki nem használ wh-t de az UAV-on látja az ellenséget és az éppen a fal másik oldalán van és elkezdi a falat lőni hogy valamelyik lövés eltalálja és megölje.

ez a tunk

2012. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!