Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudom letölteni a Diablo...

Hol tudom letölteni a Diablo 3 BETA verzióját? Lehet találni hozzá kulcsot?

Figyelt kérdés
A sima Diablo 3-nál ami 15k forint körül vna fizetni kell utánna bármit is ha megvettem?

2012. júl. 22. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ha 1 jatek megjelenik onnantol nincs tovabb beta...

15k-t kidobni 1 olyan jatekra amit 2 het utan megunsz szerintem csak penzpocsekolas

2012. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak egyszer kell megvenni, utána bármikor játszhatsz, tehát nem havidíjas, mint pl. a Wow, vagy más MMORPG-k.

Van aki megunja, van aki nem, ez a játék még friss, sok-sok patch kijön hozzá, én megvettem, és nem bántam meg, mert szeretem a hack and slash-esek, de tudom sok ember elsőként a Diablo 3-mal játszik, és csalódott, mivel nem tudta mire fog számítani. Jelenleg elsőre jó végigjátszani, aztán unalmas, mert szörnyen irreális statokkal esnek a tárgyak, de tervben van a javítás.

Én azt ajánlom csak akkor vedd meg ha szereted a hack and slash/ Akció RPG játékokat, pl. Torchlight, Titan Quest, Diablo előző részei.

Ki lehet próbálni, azt a verziót úgy hívják Starter Edition, 15. szintig lehet menni, addig, mint a Bétában, de ahhoz valakitől vendégkulcsot kell szerezned, aki már megvette a játékot, diablo3.hu-n biztos találsz valakit fórumon. Ezt a játékmódot tervezték, hogy vendégkulcs nélkül is lehessen játszani, de nem tudom mikor lesz ilyen, ha egyáltalán lesz.

2012. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!